A tantestület díjazottjai

Az Év pedagógusa:

2017: Bartók Csilla
2016: Wiesner Péter
2015: Kustra Mária
2014: Orosz Ildikó
2013: Hámori Gyuláné
2012: Rankliné Bíró Zsuzsanna
2011: Bíróné Bukszár Éva
2010: Lászlóné Szanda Judit
2009: Hochbaumné Laub Márta
2008: Lajtainé Komáromi Eszter
2007: Rákosné Varga Edit
2006: Berecz Ibolya
2005: Mati Károlyné
2004: Turgyánné Ignácz Ágnes
2003: Kovácsné Domanits Katalin

Az Év tanulója:

2019: Schmidt Noémi, 8.b, Minyó Márk, 6.a és Nagy-Hugert Levente, 6.a
2018: László Lilla, 8.a
2017: Gonda Dániel, 8.a
2016:
2015: Bencze Márk, 8.b
2014: Bencze Márk, 7.b
2013: Finta Ervin, 7.a
2012: Ghyczy András, 8.a, Koós Zsófia, 8.a és Sándli Orsolya, 8.a
2011: Kaszás Fanni, 8.a és Pető Márk, 8.b
2010: László Balázs, 8.a és Ghyczy András, 6.a
2009: Reinitz Katalin, 8.b és Török Melánia, 8.b
2008: László Balázs, 6.a és Biricz Bálint, 8.b
2007: Szántai Renáta, 6.a és Fejes Gergő, 8.a

Az Év sportolója:

2019: Horváth Benedek Botond, 8.a
2018: Gáll András, 8b és Schiszler Gellért, 8.b
2017: Balogh Zsuzsa, 8.a
2016:
2015: Farkas Petra, Rákos Olivér, 8.a és Bárány Vencel, 8.b
2014: Papdi Alíz, 6.a és Tóth Márk, 8.a
2013: Jurás Gábor, 8.b
2012: Jurás Dániel, 8.a
2011: Rácz Regő, 4.a és Zsiros Levente, 7.a
2010: Papdi Alíz, 2.a és Szántó Gergő, 8.a
2009: Gábos Vanda, 8.a és Tar Tibor, 8.b
2008: Tofek Pésreu, 8.b

Az Év természettudósa:

2019: Hajdu Tomaj, 7.b
2018: Kovács Tímea, 8.a
2017: László Lilla, 7.a
2016: Vida Márton, 8.a
2015: Tóth Fanni, 7.a
2014: Finta Ervin, 8.a
2013: Horváth Benedek, 8.a
2012: Papp Alex, 7.a
2011: Ghyczy András, 7.a

Gyöngybetűk-díj:

2019: Kőváry Jázmin, 4.a
2018: Havasi Léna, 3.a
2017: Horváth Bence, 2.a
2016: Vass Letícia, 1.a
2015: Jeckel Noémi Alexandra, 4.a
2014: Csernák Szilvia, 3.a
2013: László Lilla, 3.a
2012: Horváth Eszter, 4.b
2011: Králik Petra, 4.a

Gyémántlapok-díj:

2017: Szabó Csongor, 7.a
2016:
2015: László Lillus, 5.a
2014: Schüszler Anett, 5.b
2013: Kulcsár Viktória, 7.a
2012: Kormos Anna, 6.b
2011: Koós Zsófia, 7.a

The Best Talented Youngster – angol díj:

2019: Aggod-Radics Johanna, 8.b
2018: Nagy Tamás, 8.b
2017: Gonda Dániel, 8.a
2016:
2015: Merényi Panna, 8.a
2014: Szabó Marcell, 8.a

Közösségi díj:

2016: 6.b – osztályfőnökük: Bravik Katalin
2015: 6.b – osztályfőnökük Rankliné Bíró Zsuzsanna
2014: 5.b – osztályfőnökük Rankliné Bíró Zsuzsanna