Nyelvvizsgaeredmények a 2013/2014-es tanévben

Angol Euro B2 szintű középfokú komplex nyelvvizsgát tett:
8.a oszály – két tanítási nyelvű tagozat
Finta Ervin, Jankovics Lili, Bálint Rebeka, Kulcsár Viktória, Berta Maja, Tihanyi Stefánia, File Dániel, Jánó Tamás, Kéry Márton, Kulcsár Anna, Révay Nikol, Szabó Marcell, Varga Roberta

Tanáraik: Bíróné Bukszár Éva, Pecák Ildikó

Angol Euro B2 szintű középfokú szóbeli nyelvvizsgát tett:
8.a oszály – két tanítási nyelvű tagozat
Fehér Anna Fanni, Vellay Krisztina

Tanáruk: Pecák Ildikó

Angol TELC B2 szintű középfokú komplex nyelvvizsgát tett:
7.a osztály – két tanítási nyelvű tagozat
Kuti Bálint

Tanára: Bravik Katalin

Angol Euro B2 szintű középfokú próba-nyelvvizsgát tett:
7.a oszály – két tanítási nyelvű tagozat
Komplex: Horváth Tamás, Katona Hanna, Lukács Klaudia, Merényi Panna, Romsics Rozina, Stefanich Anett, Zsiros Szabolcs
Sikeres szóbeli: Ledács Kiss Lili, Tomor Brúnó

Tanáraik: Bravik Katalin, Legáth Edit

7.b oszály – emelt szintű angol nyelvi tagozat
Komplex: Ádány Máté

Tanára: Kőszegi Eszter

Angol Euro B1 szintű próba-nyelvvizsgát tett:

7.a oszály – két tanítási nyelvű tagozat
Komplex:Baticz Levente, Czomba Vanessza, Deli Zsófia, Farkas Petra, Králik Petra, Kurdi Zsófia, Méhész György, Rácz Regő, Szuszkó Bálint, Varga Szabolcs, Varga Vivien
Sikeres írásbeli: Rákos Olivér
Sikeres szóbeli: Suba Lilla

Tanáraik: Bravik Katalin, Legáth Edit

7.b oszály – emelt szintű angol nyelvi tagozat
Komplex: Horváth Kristóf, Tóth Sándor
Sikeres írásbeli: Végh Dominika

Tanáruk: Kőszegi Eszter

8.a osztály – emelt angol nyelvi tagozat
Komplex: Bárány Eszter, Szabó Zsófia

Tanáruk: Pecák Ildikó

Angol City & Guilds A2 szintű szóbeli próba nyelvvizsga eredményeink:
6.a osztály
First Class Pass minősítést szereztek: Bera Hanna, Dézsenyi Botond, Farkas Bálint, Fülep Flóra, Gyenes András, Harsányi Dániel, Janurik Lili, Korondi Márton, Korszakov Dávid, Kréti Anna, Mayer Csenge, Nagy Krisztina, Orosz Balázs, Papdi Alíz, Puskás Csaba, Rotaru Krisztián, Sánli Boglárka, Sándli Gabriella, Szabó Laura, Tanos Réka,Tóth Fanni, Vakán Zsombor, Vida Márton

Tanáruk: Almási-Gál Bearix

6.b osztály
First Class Pass minősítést szereztek: Haraszti Laura, Kerekes Balázs, Kolonics Zoltán, Pap Dóra, Szalai Csongor, Tóth Barnabás
Pass: Horváth Balázs, Horváth Eszter, Ivánkovics Ákos, Kordováner Márk, Várkonyi Adrienn

Tanáruk: Bravik Katalin

7.b osztály
First Class Pass minősítést szereztek: Ádány Máté, Bárány Vencel, Bencze Márk, Berta Leon, Golita Zoltán, Horváth Kristóf, Klinovics Anna, Kun Anna, Papp Lídia, Szigethy Fanni, Szücs Kristóf, Végh Dominika, Zsigár Edina
Pass: Bálint Szabolcs, Gál Károly, Hampó Helga, Tamáska Márton, Tóth Sándor

Tanáruk: Kőszegi Eszter

Angol City & Guilds A2 szintű írásbeli próba nyelvvizsga eredményeink:
6.a
First class: Bera Hanna Ibolya, Dézsenyi András Botond, Farkas Bálint, Fülep Flóra, Gyenes András, Harsányi Dániel, Janurik Lili, Korondi Márton, Korszakov Dávid, Kréti Anna, Mayer Csenge, Nagy Krisztina, Orosz Balázs, Puskás Csaba, Rotaru Krisztián, Sándli Gabriella, Tanos Réka, Tóth Fanni, Vakán Zsombor, Vida Márton
Pass: László Zsolt, Sándli Borglárka, Szabó Laura, Papdi Aliz

Felkészítő tanáruk: Almásy-Gál Beatrix

6.b
First class: Haraszti Laura, Horváth Balázs, Ivánkovits Ákos, Kerekes Balázs, Kolonics Zoltán, Szalai Csongor
Pass: Horváth Eszter, Kordováner Márk, Pap Dóra, Tóth Barnabás

Felkészítő tanáruk: Bravik Katalin

7.b
First class: Ádány Máté, Bálint Szabolcs, Bárány Vencel, Bencze Márk, Gál Károly, Golita Zoltán, Hampó Helga, Horváth Kristóf, Klinovics Anna, Kun Anna, Szigethy Fanni, Szűcs Kristóf, Tóth Sándor, Végh Dominika, Zsigár Edina
Pass: Tamáska Márton

Felkészítő tanáruk: Kőszegi Eszter