Tanulmányi versenyeredmények a 2012/2013-as tanévben

Országos versenyen

Bendegúz levelezős verseny, történelem tantárgyból:

IV. helyezett: Vakán Zsombor (5.a)
Felkészítőjük: Győri Éva és Lászlóné Szanda Judit

TEKI-TOTÓ levelezős tanulmányi verseny:

Ezüst fokozat: Hajdú Tomaj (1.b)
Bronz minősítés: Kovács Evelin (1.b)
Felkészítőjük: Kerner Edina

Országos Angol Nyelvű Vers- és Prózamondó Verseny:

Arany minősítés: Varga Szabolcs (6.a)
Tanára: Bravik Katalin
Ezüst minősítés: Le Julianna Phounglinh (4.b), Nagy Krisztina (5.a)
Tanáraik: Legáth Edit és Almási-Gál Beatrix

Budapesti versenyen

Informatika verseny, komplex kategória:

II. helyezett: Bencze Márk (6.b)
Tanára: Berecz Ibolya

BENCHMARK angol tanulmányi verseny:

III. helyezett: Bencze Márk (6.b)
Tanára: Kőszegi Eszter

XII. Alba Regia kamarazenei verseny:

I. helyezett: Finta Ervin (7.a) triója

Cziffra György tanulmányi verseny:

Arany minősítés, kamarazenei kategória: Finta Ervin (7.a)
Ezüst minősítés, egyéni kategória: Finta Ervin (7.a)

Fővárosi baleset-megelőzési verseny

III. helyezett: Ghyczy Anna (4.b)
Osztályfőnöke Bogádi Nóra
V. helyezett: Verzár Bence (4.a)
Osztályfőnöke Lajtainé Komáromi Eszter

Fővárosi rajzverseny:

IV. helyezett: Fittelli Sofia (8.a)
Tanára: Várhelyi Csilla

Bolyai matematika csapatverseny (XI., XII., XXII. kerületi körzet):

V. helyezett: Hajduk Ivett, Kovács Viktória, Kozma Petra, Szarka Dávid (7.b)
Tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna
VIII. helyezett: Bejczy Veronika, Ghyczy Anna, Horváth Panna, Le Julianna Phuonglinh (4.b)
Tanáruk: Bogádi Nóra
IX. helyezett: Horváth Benedek, Kollár Márk, Papp Alex, Szénégető Krisztina (8.a)
Tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

Bolyai anyanyelvi csapatverseny (XI., XII., XXII. kerületi körzet)

IV. helyezett: Horváth Tamás, Méhész György, Merényi Panna, Romsics Rozina (6.a)
Tanáruk: Lászlóné Szanda Judit
IV. helyezett: Berta Maya, File Dániel, Székács Eszter, Tihanyi Stefánia (7.a)
VI. helyezett: Bencze Márk, Hampó Helga, Végh Dominika, Zsigár Edina (6.b)
VII. helyezett: Fülep Flóra, Nagy Krisztina, Szabó Laura, Tóth Fanni (5.a)
Tanáruk: Szabóné Egervári Ágnes
VII. helyezett: Kovács Ágota, Szabó Nóra Zsófia, Szarka Dávid, Szick Natália (7.b)
X. helyezett: Balogh Zsófia, Komáromi Anna, Szénégető Krisztina (8.a)
Tanáruk: Rákosné Varga Edit

Kerületi versenyen

Kerületi istenes szavalóverseny:

I. helyezett: Varga Szabolcs (6.a)
II. helyezett: Tóth Keve (7.a)
Felkészítő tanáruk: Lászlóné Szanda Judit és Egervári Ágnes

Fizika csapatverseny:

I. helyezett: Berta Maja és Tihanyi Stefánia (7.a)
Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

Angol szépkiejtési verseny:

I. helyezett: Bárány Eszter (7.b)
III. helyezett: Imre Anna (7.b)
Felkészítő tanáruk: Pecák Ildikó

Játsszunk matematikát – matematika verseny:

III. helyezés: Beke Marcell (2.b)
Tanítója: Hámori Gyuláné

Történelem verseny, egyéni szekció (Témakör: Az ókori Kelet, Hellász):

I. helyezett: Vakán Zsombor (5.a)
Tanára: Lászlóné Szanda Judit

“Kinyílt a Rózsa” népdaléneklési fesztivál

Arany minősítést kaptak: Poór Fanni, Kamecz Laura (2.b); Frank Annamária (4.b); Czomba Vanessza (6.a); Kovács Viktória (7.b)
Felkészítő tanáraik: Kissné Kabók Adrienn és Bogádi Nóra

Kerületi angol tanulmányi verseny:

I. helyezett: Bencze Márk (EMELT SZINTEN; 6.b)
III. helyezett: Ozoróczy Ákos (EMELT SZINTEN; 6.b)
III. helyezett: Berta Leon (6.b)
Tanáruk: Kőszegi Eszter

Történelem csapatverseny (Témakör: Budapest anno):

I. helyezett: Bárány Eszter, Imre Anna, Kovács Viktória (7.b)
Tanáruk: Berecz Ibolya

Herman Ottó biológia verseny:

III. helyezett: Frittelli Sofia (8.a)
III. helyezett: Halmai Flóra (8.b)
Tanáruk: Wiesner Péter

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny:

I. helyezett: Farkas Bálint (5.a)
I. helyezett: Finta Ervin (7.a)
III. helyezett: Bencze Márk (6.b)
Tanáruk: Szabóné Egervári Ágnes

Kazinczy – Szép magyar beszéd – verseny:

II. helyezett: Vizi Flóra 4.b
Tanára: Bogádi Nóra

Kerületi rajzerseny:

I. helyezett: Frittelli Sofia (8.a)
I. helyezett: Zsigár Edina (6.b)
Tanáruk: Várhelyi Csilla

Kerületi Informatika Verseny, komplex kategória:

I. helyezett: Bencze Márk (6.b)
Tanára: Berecz Ibolya

Teleki Pál Tanulmányi Verseny (Földrajz):

I. helyezett: Szarka Dávid (7.b)
I. helyezett: Horváth Benedek (8.a)
II. helyezett: Finta Ervin (7.a)
II. helyezett: Horváth Levente (8.a)
III. helyezett: Tihanyi Stefánia (7.a)
IV. helyezett: Kovács Márta (8.b)
Tanáruk: Wiesner Péter

Kerületi Vers- és Prózamondó Verseny:

I. helyezett: Csomor Dávid (8.a)
Tanára: Rákosné Varga Edit
I. helyezett: Vellai Krisztina (7.a)
Tanára: Szabóné Egervári Ágnes
II. helyezett: Rákos Olivér (6.a)
III. helyezett: Méhész György (6.a)
Tanáruk: Lászlóné Szanda Judit

Informatika Verseny, Komplex II:

I. helyezett: Bán Gergő (8.a)
II. helyezett: Berecz Dénes (8.a)
Tanáraik: Berecz Ibolya és Sárközy Zsolt

Történelem verseny – Árpád-kor:

I. helyezett: Tóth Hanga, Katona Hanna, Varga Szabolcs (6.a)
Tanáruk: Lászlóné Szanda Judit

Kodály Zoltán Születésének 130. Évfordulójának Alkalmából Rendezett Népdaléneklési verseny:

Kiemelt Arany-hang minősítést nyert el: Frank Annamária (4.b)
Tanára: Bogádi Nóra

Informatika Verseny, Prezentáció kategória:

II. helyezett: Ozoróczy Diána (8.b)
Tanára: Berecz Ibolya

Kerületi Szépíró verseny

II. helyezett: Kolyvek Dóra (4.a)
Tanára: Lajtainé Komáromi Eszter

Zöld Mikulás rajzverseny:

III. helyezett: Kormos Panka (7.b)
Tanára: Várhelyi Csilla

Matematikaverseny:

I. helyezett: Finta Ervin 7.a, Merényi Panna (6.a)
II. helyezett: Jankovics Lili (7.a)
Tanáruk: Orosz Ildikó
III. helyezett: Horváth Benedek 8.a, Bencze Márk (6.b)
Tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

Kazinczy – Szép magyar beszéd – verseny:

I. helyezett: Varga Vivien (6.a)
Tanára: Lászlóné Szanda Judit
II. helyezett: Horváth Benedek (8.a)
Tanára: Rákosné Varga Edit

Vers- és prózamondó verseny:

II. helyezett: Gonda Dániel (4.a)
Tanára: Lajtainé Komáromi Eszter

1956-os történelmi csapatverseny:

II. helyezett: Horváth Dominik, Horváth Levente, Szalay Attila (8.a)
Tanáruk: Lászlóné Szanda Judit

Egyéb versenyen

Iskolai vers- és prózamondó verseny:

Vers
I. helyezettek: Méhész György (6.a); Csomor Dávid (8.a)
II. helyezettek: Klinovics Anna (6.b); Tündik Zoé (5.b); Komáromi Anna (8.a); Varsányi Bence (8.b)
III. helyezettek: Nagy Krisztina (5.a); Pető Mónika (7.b)
Különdíj: Czomba Vanessza

Próza
I. helyezettek: Rákos Olivér (6.a); Vellai Krisztina (7.a)
II. helyezettek: Ozoróczy Ákos (6.b); Horváth Levente (8.a)
III. helyezettek: Kovács Viktória (7.b)

V. Táltos Világ Népmese-és Népballada Előadói Találkozó:

Nagy Krisztina 5.a, Tanos Réka 5.a, Sáfári Péter 5.b, Czomba Vanessza 6.a, Rákos Olivér 6.a
Tanáraik: Szabóné Egervári Ágnes, Lászlóné Szanda Judit

Fizika verseny 7. évfolyam

I. helyezettek: Szabó Marcell és Finta Ervin (7.a)
II. helyezettek: Berta Maja és Tihanyi Stefánia (7.a)
III. helyezettek: Kormos Anna és Tóth Zsanett (7.b)

Matematika verseny 5., 6., 7., 8. évfolyam

I. helyezettek: Tóth Fanni (5.a); Bencze Márk (6.b); Jankovics Lili (7.a); Papp Alex (8.a)
II. helyezettek: Farkas Bálint (5.a); Merényi Panna (6.a); Szarka Dávid (7.b); Horváth Levente (8.a)
III. helyezettek: Kolonics Zoltán (5.b); Vakán Zsombor (5.b); Romsics Rozina (6.a); Finta Ervin (7.a); Horváth Benedek (8.a)