Tanulmányi versenyeredmények a 2014/2015-ös tanévben

Országos versenyen

Országos Weöres Sándor Gyermekszínjátszó fesztivál

Ezüst minősítés – Nagydumások:
László Lilla, Németh Réka, Várnagy Blanka (5.a), Lukács László (6.b), Fülep Flóra, Nagy Krisztina, Sándli Gabriella (7.a), Lukács Klaudia, Rákos Olivér (8.a), Végh Dominika(8.b), Vakán Zsombor

Felkészítő tanáruk: Baloghné Gerse Zsuzsanna

Országos angol nyelvű civilizációs verseny

I. helyezett: Sándli Gabriella, Tóth Fanni, Vida Márton (7.a)

Felkészítő tanáraik: Almási-Gál Beatrix és Legáth Edit

Országos angol nyelvű vers-és prózamondó verseny

IV. helyezett: Fekete Marcus (3.a)

Felkészítő tanárai: Pecák Ildikó és Demblovszky-Smajda Beáta

Oklevélben részesültek: Katona Gabriella (3.b), Keszy-Harmath Orsolya (5.a), Romsics Rozina (8.a)

Felkészítő tanáraik: Kerner Edina, Demblovszky-Smajda Beáta, Bravik Katalin

Open Curtain Drama Festival

ARANY minősítés: Fekete Marcus, Lichter Olga, Mészáros Kata (3.a), Ferenczy Dominik, Nagy Bence, Vizeli Petra (3.b), Hamikus Kitti, Heinz Petra, Lendvai Hanna Rebeka (4.a), Dani Klaudia, Gyetvai Roland, Kinizsi Emma, Palócz-Medla András (4.b)

Felkészítő tanáraik: Jánóné Németh Éva, Demblovszky-Smajda Beáta, Kerner Edina, Pável Zsuzsanna, Pecák Ildikó

 

Budapesti versenyeken

Informatika verseny

I. helyezett: Bencze Márk (8.b)

IV. helyezett: Gonda Dániel (6.a)

Felkészítő tanáruk: Berecz Ibolya

Matematika verseny

XI.helyezett: Bencze Márk (8.b)

Felkészítő tanára: Rankliné Bíró Zsuzsanna

MEDVE szabadtéri matematika verseny

III.helyezett: Beke Marcell (4.b), Beke Barnabás, Vida Boldizsár (5.a)
VI.helyezett: Kovács Tímea, László Lilla, Szabó Borbála Ágnes (5.a)

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

Versmondó verseny

II.helyezett: Schiszler Gellért (5.b)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

VIII.helyezett: Szabó Borbála Ágnes (5.a)

Felkészítő tanárai: Rákosné Varga Edit és Szabóné Egervári Ágnes

Komplex vizuális verseny

III.helyezett: Pataki Anna (5.b)

Felkészítő tanára: Várhelyi Csilla

 

Körzeti versenyeken

Bolyai Magyar csapatverseny (XI., XXII. kerület)

VI.helyezett: Janurik Lili, Mayer Csenge, Kréti Anna, Rotaru Krisztián (7.a)

Felkészítő tanáruk: Szabóné Egervári Ágnes

Bolyai Matematika csapatverseny (XI., XXII. kerület)

I.helyezett: Ádány Máté, Bencze Márk, Golita Zoltán, Horváth Kristóf (8.b)

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

 

Kerületi versenyeken

Rubik kocka forgató verseny

I.helyezett: Radeczky Tamás (5.a)
II.helyezett: Gubcsi Botond (5.a), Mátrai Zsolt (6.b)
III.helyezett: Kiss István (8.b)
II.helyezett – páros: Gubcsi Botond, Radeczky Tamás (5.a)
II.helyezett – kígyóforgatás: Oltyán Péter (5.b)

Klauzál Gábor történelem csapatverseny

II.helyezett: Rákos Olivér, Varga Szabolcs, Zsiros Szabolcs (8.a)

Felkészítő tanáruk: Lászlóné Szanda Judit

Fizika páros verseny

I.helyezett: Farkas Bálint és Vida Márton (7.a)
III.helyezett: Tóth Fanni és Szabó Laura (7.a)

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

ARANYKÖNYV szövegértés verseny

III.helyezett: Minyó Márk (2.a)

Felkészítő tanára: Lajtainé Komáromi Eszter

Istenes versmondó verseny

I.helyezett: Szabó Borbála Ágnes (5.a)

Felkészítő tanárai: Rákosné Varga Edit és Szabóné Egervári Ágnes

Vers-és prózamondó verseny – Próza kategória

III.helyezett: Hamikus Kitti (4.a)

Felkészítő tanára: Grégász Erzsébet

Matematika verseny

II.helyezett: Szilágyi Márton (2.b)

Felkészítő tanára: Bogádi Nóra

Matematika verseny

I.helyezett: Bencze Márk (8.b)
V.helyezett: Sándli Gabriella (7.a)

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

,,Kinyílt a rózsa” – népalfesztivál

I.korcsoport: Katona Gabriella (3.b), Jeckel Noémi (4.a), Kamecz Laura (4.b) – EZÜSTHANG minősítés
II.korcsoport: Frank Annamária (6.b) – KIEMELT ARANY minősítés
Közönségdíjasok: Kamecz Laura (4.b), Frank Annamária (6.b)

Felkészítő tanáruk: Bravik Katalin

Történelem verseny 5. évfolyam

I.helyezett: Koós Anna (5.a)
III.helyezett: Fejes Zsófia (5.b)

Felkészítő tanáruk: Berecz Ibolya

Fizika páros verseny

II.helyezett: Bencze Márk és Horváth Kristóf (8.b)

Felkészítő tanára: Rankliné Bíró Zsuzsanna

Matematika verseny

II.helyezett: Csontos Dávid (5.b)

Felkészítő tanára: Orosz Ildikó

Romhányi József versmondó verseny

I.helyezett: Vizeli Petra (3.b)

Felkészítő tanára: Kerner Edina

I.helyezett: Szabó Borbála (5.a)

Felkészítő tanárai: Rákosné Varga Edit és Szabóné Egervári Ágnes

I.helyezett: Tóth Fanni (7.a)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

II.helyezett: László Lilla (5.a)

Felkészítő tanárai: Rákosné Varga Edit, Lászlóné Szanda Judit

IV.helyezett: Katona Dóra (6.a)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

I.helyezett: Bencze Márk (8.b)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

Hevesy György kémia verseny

I.helyezett: Bencze Márk (8.b)

Felkészítő tanára: Orosz Ildikó

Informatika verseny – Komplex kategória

Különdíjas: Bencze Márk (8.b)

Felkészítő tanára: Berecz Ibolya

Történelem csapatverseny

II. helyezett: Dézsenyi András, Orosz Balázs, Vida Márton (7.a)

Felkészítő tanáruk: Lászlóné Szanda Judit

Teleki Pál földrajz verseny

II.helyezett: Tóth Fanni (7.a)
III.helyezett: Sándli Boglárka (7.a)

Felkészítő tanáruk: Wiesner Péter

Vers-és prózamondó verseny – vers kategória

I.helyezett: Schiszler Gellért (5.b)
I.helyezett: Tóth Fanni (7.a)

Felkészítő tanáruk: Szabóné Egervári Ágnes

Próza kategória

I.helyezett: Szabó Borbála (5.a)

Felkészítő tanára: Rákosné Varga Edit

I.helyezett: Rákos Olivér (8.a)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

Angol verseny

III.helyezett: Surányi Norbert (7.b)

Felkészítő tanára: Legáth Edit

Rajzverseny

II.helyezett: Pataki Anna (5.b)
II.helyezett: Barta Renáta (8.a)
IV.helyezett: Lichter Bertalan (5.b)

Felkészítő tanáruk: Várhelyi Csilla

Informatika verseny – Komplex I. kategória

I.helyezett: Gonda Dániel (6.a)

Grafika kategória

I.helyezett: Fehér Balázs (6.a)

Felkészítő tanáruk: Berecz Ibolya

Istenes versek – szavalóverseny

II.helyezett: Drozdik Fanni (4.a)
III.helyezett: Somogyi Zsolt (4.a)

Felkészítő tanáruk: Grégász Erzsébet

Történelmi csapatverseny

II.helyezett: Domokos Kíra, Schüszler Anett, Vizi Flóra (6.b)

Felkészítő tanáruk: Héber Éva

Angol verseny

II.helyezett: Ádány Máté (8.b)
III.helyezett: Bencze Márk (8.b)
III.helyezett: Berta Leon (8.b)

Felkészítő tanáruk: Kőszegi Eszter

Kazinczy-verseny

I.helyezett: Ozoróczy Dorina (5.b)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

III.helyezett: Varga Vivien (8.a)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

 

Iskolai versenyeken

Vers- és prózamondó verseny, próza kategória

I.helyezett: Hamikus Kitti (4.a)

Felkészítő tanára: Grégász Erzsébet

II.helyezett: Pintér Panna (3.a)

Felkészítő tanára: Király Ágnes

Vers kategória

I.helyezett: Vizeli Petra (3.b)

Felkészítő tanára: Kerner Edina

II.helyezett: Poór Hanka (4.a)

Felkészítő tanára: Grégász Erzsébet

III.helyezett: Schiszler Abigél (3.b)

Felkészítő tanára: Kerner Edina

Matematika verseny 5.évfolyam

I.helyezett: Visztra Bence (5.a)
II.helyezett: Csontos Dávid (5.b)
III.helyezett: Koós Anna (5.a)

Matematika verseny 6.évfolyam

I.helyezett: Balogh Zsuzsa (6.a)
II.helyezett: Gonda Dániel (6.a)
III.helyezett: Katona Dóra (6.b)

Matematika verseny 7.évfolyam

I.helyezett: Tóth Fanni (7.a)
II.helyezett: Harsányi Dániel (7.a)
III.helyezett: Sándli Gabriella (7.a)

Matematika verseny 8.évfolyam

I.helyezett: Horváth Kristóf és Bencze Márk (8.b)
III.helyezett: Romsics Rozina (8.a)

Felkészítő tanáraik: Orosz Ildikó és Rankliné Bíró Zsuzsanna

Fizika páros verseny 5.évfolyam

I.helyezett: Bencze Márk és Horváth Kristóf (8.b)
II.helyezett: Merényi Panna és Romsics Rozina (8.a)
III.helyezett: Rácz Regő és Tomor Brúnó (8.a)

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna