Sportverseny eredmények a 2016/2017-es tanévben

Országos versenyen

Országos diákolimpia – torna – ,,A” kategória

XII. hely Gyulai Márton (4.b)

Országos diákolimpia – birkózás

I. hely Vizi Flóra (8.b)

Országos diákolimpia – 100 m leány hátúszás

IV. hely Balogh Zsuzsa (8.a)

Sportlövészet

4. korcsoport
IX. hely Balogh Zsuzsa (8.a)

Budapesti versenyeken

Sakk diákolimpia – egyéni

2. korcsoport
IV. hely Szilágy Márton (4.b)

Budapesti diákolimpia – 50 m leány hátúszás

1. korcsoport
V. hely Páhy Réka Éva (3.b)

Budapesti diákolimpia – 50 m leány gyorsúszás

1. korcsoport
V. hely Páhy Réka Éva (3.b)

Budapesti diákolimpia – Sportlövészet

4. korcsoport
II. hely Balogh Zsuzsa (8.a)

Körzeti versenyeken

Kerületi versenyeken

Aerobic csapatverseny

I. hely Király Emma (2.a), Horváth Mira (3.a), Békési Orsolya, Porpáczy Kitti (4.a), Szabó Petra, Szántó Virág (5.b), Gábos Petra, Katona Dóra (8.b)

Aerobic egyéni verseny

I. hely Horváth Mira (3.a), Szabó Petra (5.b), Katona Dóra (8.b)
II. hely Szántó Virág (5.b)
III. hely Békési Orsolya, Porpáczy Kitti (4.a), Gábos Petra (8.b)

Labdarúgó torna – 2.korcsoport

II. hely Bakos Bence, Chevriat Milán, Miszlai Levente (3.a), Lizicsár Csanád, Szabó Tibor Benedek, Tánczos Adorján (3.b), Harmati Tamás (4.b), Hídvéghy Botond, Lipokatity Ádám, Szabó Dávid (5.b)

Játékos sportverseny – csapatverseny

III. hely Dienes Dorottya, Franta Milán (2.a), Anselmo Zalán, Bibity Vivien (2.b), Katona Mátyás, Lizsicsár Csanád, Páhy Réka, Szabó Tibor Benedek, Tánczos Adorján, Tordai Tamara (3.b), Andraschek Rozina, Nádasdi Bendegúz, Schmidt Emília (4.a), Franta Szonja, Gyulai Márton, Heinz Dóra, Mayer Barna (4.b), Pelyhe Natália (5.a)

Úszóverseny – egyéni

1. korcsoport
I. hely Franta Milán (2.a), Katrin Ágnes – 50 m mellúszás, Páhy Réka (3.b) – 50 m hátúszás
II. hely Franta Milán (2.a), Páhy Réka (3.b) – 50 m gyorsúszás
III. hely Katrin Ágnes – 50 m gyorsúszás
2. korcsoport
II. hely Franta Szonja (4.b) – 50 m gyorsúszás
III. hely Franta Szonja (4.b) – 50 m mellúszás, Németh Lukács (3.b) – 50 m hátúszás
3. korcsoport
I. hely Horváth Eszter (6.a) – 100 m gyorsúszás
II. hely Heinz Petra (6.a) – 50 m mellúszás
III. hely Páhy Zalán (6.a) – 50 m mellúszás
4. korcsoport
I. hely Balogh Zsuzsa (8.a) – 100 m hátúszás
II. hely Balogh Zsuzsa (8.a) – 100 m mellúszás
III. hely Schiszler Gellért (7.b) – 100 m mellúszás

Úszóverseny – 4*50 m gyorsváltó

3. korcsoport
II. hely Bramah-Lawani Liza, Schiszler Abigél (5.b), Heinz Petra, Horváth Eszter (6.a)

4. korcsoport
I. hely Bán Krisztián, Miksa György, Vida Boldizsár (7.a), Schiszler Gellért (7.b)
II. hely Jurás Laura (7.a), Balogh Zsuzsa (8.a), Ghyczy Anna, Katona Dóra (8.b)

FUTAFOK – váltó

I. hely Lizicsár Csanád (3.b), Pelyhe Natália (5.a), Simon Imola, Szabó Tibor Benedek (3.b)
II. hely Aggod-Radics Johanna (6.b), Fehér Balázs (8.a), Schmidt Noémi (6.b),Szabó Csongor (7.a)

Labdarúgás – Szent Mihály kupa

2. korcsoport
I.hely: Bakos Bence, Miszlai Levente (3.a), Lizicsár Csanád, Szabó Tibor Benedek, Tánczos Adorján (3.b), Herczik Zoltán, Lipokaty Ádám (4.a), Harmati Tamás (4.b)
3. korcsoport
II.hely: Frankl Botond, Lipták Balázs (5.a), Harsányi Krisztián, Horváth Benedek, Kalpagos-Szabó Tamás, Merényi Ádám, Rédecsi Máté (6.a), Szalai Zsolt (6.b)

Iskolai versenyeken