Sportverseny eredmények a 2017/2018-as tanévben

Országos versenyen

Budapesti versenyeken

Körzeti versenyeken

Kerületi versenyeken

Úszóverseny

1. korcsoport:
III. hely Németh Jeremiás – 50 m gyors
III. hely Karácsonyi Boglárka – 50 m mell

2. korcsoport:
I. hely Tordai Tamara – 50 m gyors
II. hely Katrin Ágnes – 50 m mell
II. hely Németh Lukács – 50 m hát
II. hely Franta Milán – 50 m mell
III. hely Páhy Réka – 50 m gyors
III. hely Tordai Tamara – 50 m mell
lányok, 4 * 50 m gyorsváltó:
II. hely Páhy Réka, Tordai Tamara, Katrin Ágnes, Andraschek Rozina
fiúk, 4 * 50 m gyorsváltó:
II. hely Borbély Zsolt, Balogh Márton, Franta Milán, Németh Lukács

3. korcsoport- lányok, 50 m gyorsváltó:
III. hely Bramah-Lawani Hanna, Bramah-Lawani Lisa, Schiszler Abigél, Vizeli Petra (6.b)

3. korcsoport-egyéni:
I. hely Franta Szonja (5.b) – 100 m gyors
II. hely Franta Szonja (5.b) – 50 m mell
I. hely Borhi Olivér (6.a) – 100 m gyors és 100 m hát

4. korcsoport-lányok, 50 m gyorsváltó:
II. hely Heinz Petra, Horváth Eszter (7.a), Aggod-Radics Johanna, Rácz Petra (7.b)

4. korcsoport-fiúk, 50 m gyorsváltó, ,,A” kategória:
I. hely Borhi Olivér (6.b), Gubcsi Botond, Pallang Otó, Szabó Csongor (8.a)

4. korcsoport-fiúk, 50 m gyorsváltó, ,,B” kategória:
I. hely Bera Pál, Rédecsi Máté (7.a), Miksa György (8.a), Schiszler Gellért (8.b)

4. korcsoport-egyéni:
I. hely Szabó Csongor (8.a) – 100 m hát, Bera Pál (7.a) – 100 m gyors és 100 m mell, Rédecsi Máté (7.a) – 100 m hát, Horváth Eszter (7.a) – 100 m gyors és 100 m mell

II. hely Pallang ottó (8.a) – 100 m gyors és 100 m mell, Miksa György (8.a) – 100 m gyors, Schiszler Gellért (8.b) – 100 m mell

III. hely Szabó Csongor (8.a) – 100 m gyors, Miksa György (8.a) – 100 m mell, Heinz petra (7.a) – 100 m hát

FUTAFOK – váltó

II. hely Simon Imola (2.a), Kinizsi Hanni (2.b), Lizicsár Csanád, Tánczos Adorján (4.b)
II. hely Nádasdi Bendegúz (5.a), Aggod-Radics Johanna, Schmidt Noémi (7.b), Schiszler Gellért (8.b)

FUTAFOK – egyéni

I. hely Andraschek Rozina (5.a)
III. hely Páhy Réka, Tánczos Adorján (4.b), Schiszler Gellért (8.b)
V. hely Franta Milán (3.a)
VI. hely Balogh Márton (4.b)

Labdarúgás – Szent Mihály kupa

2. korcsoport
I.hely: Franta Milán, Lukács Ádám, Polcz Etele (3.a), Anzelmo Zalán (3.b), Bakos Bence, Chevriat Milán, Miszlai Levente (4.a), Lizicsár Csanád, Tánczos Adorján, Szabó Tibor Benedek (4.b)

Iskolai versenyeken