Tanulmányi versenyeredmények a 2017/2018-as tanévben

Országos versenyen

Országos Civilizációs Verseny

II. hely: Horváth Eszter (7.a), Bartha Sára, Palócz-Medla András (7.b)

Felkészítő tanáraik: Jánóné Németh Éva, Baráz Eszter, Almási-Gál Beatrix

Országos Angol Nyelvű Drámafesztivál

Arany minősítést szerzett iskolánk társulata: Porpáczy Kitti, Minyó Márk (5.a), Heinz Dóra, Rónai Vencel, Schiszler Emília, Szilágyi Márton (5.b), Fekete Marcus, Pallang Bernadett (6.a), Ferenczy Dominik, Hajdu Tomaj, Nagy Bence, Vizeli Petra (6.b)

Felkészítő tanáraik: Jánóné Németh Éva, Hugert Emese, Tanka-Tóth Judit, Baráz Eszter, Almási-Gál Beatrix. Díszletben segítő tanár: Kállai Anna

 

Budapesti versenyeken

Két Tanítási Nyelvű Iskolák közötti Angol nyelvi verseny

Indulók: Pénzes Rebeka, Pintér Panna (6.a), Vizely Petra (6.b)
I. hely: Pénzes Rebeka (6.a)

Felkészítő tanára: Almási-Gál Beatrix

 

Körzeti versenyeken

Bolyai Anyanyelvi verseny

IV. hely: Blénessy Áron, Hidvéghy Botond, Kovács Evelin, Németh Johanna (6.b)

Felkészítő tanáruk: Lászlóné Szanda Judit

Bolyai Matematika verseny

IV. hely: Bramah-Lawani Hanna, Bramah-Lawani Liza, Szabó Petra, Vizeli Petra (6.b)

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

 

Kerületi versenyeken

,,Kinyílt a rózsa” népdalverseny

Arany minősítés: Katona Gabriella (6.b), Lucey Alex (7.b)
Ezüst minősítés: Király Emma (3.a), Kovács Adrienn (4.b), Kamecz Laura (7.b)

Klauzál Gábor történelem verseny

III. hely: Kalpagos-Szabó Tamás, Sebti Karim, Somogyi Zsolt

Felkészítő tanáruk: Héber Éva

Történelem verseny 5.évfolyam

III. hely: Nagy-Hugert Levente

Felkészítő tanára: Héber Éva

Informatika verseny – Grafika kategória

I. hely: Ferenczy Dominik (6.b)
II. hely: Hajdu Tomaj (6.b)

Felkészítő tanáruk: Berecz Ibolya

Matematika verseny

II. hely: Szilágyi Márton (5.b)

Felkészítő tanára: Orosz Ildikó

III. hely: Blénessy Áron (6.b)

Felkészítő tanára: Rankliné Bíró Zsuzsanna

Herman Ottó biológia verseny

II. hely: Keszy-Harmath Orsolya (8.a)
III. hely: Schmidt Noémi (7.b)

Felkészítő tanáruk: Wiesner Péter

Teleki Pál földrajz verseny

I. hely: Kovács Tímea (8.a)

Felkészítő tanára: Wiesner Péter

Vers-és prózamondó verseny

5-6.osztály – vers kategória:
I. hely: Schiszler Abigél (6.b)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

7-8.osztály – próza kategória:
II. hely: Vass Laura (8.b)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

Történelem csapatverseny

II. hely: Bartha Sára, Kinizsi Emma, Schmidt Noémi (7.b)

Felkészítő tanáruk: Berecz Ibolya

Kazinczy szépkiejtési verseny

I. hely: Schiszler Gellért (8.b)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

II. hely: Schiszler Abigél (6.b)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

Angol nyelvi szépkiejtési verseny

III. hely: Pintér Panna Léna (6.a)

Felkészítő tanárai: Almási-Gál Beatrix és Kathleen N. Farrell

III. hely: Gyetvai Roland (7.b)

Felkészítő tanárai: Baráz Eszter és Kathleen N. Farrell

Vers-és prózamondó verseny – próza kategória

II. hely: Almási Patrícia (4.b)

Felkészítő tanára: Domokos Anita

Történelem verseny – 6.évfolyam

I. hely: Bramah-Lawani Hanna, Bramah-Lawani Liza, Szántó Virág (6.b)

Felkészítő tanáruk: Lászlóné Szanda Judit

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

I. hely: Nagy-Hugert Levente (5.a)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

II. hely: Lukács Tamara (6.a)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

I. hely: Csernák Szilvia (7.a)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

II. hely: László Lilla (8.a)

Felkészítő tanára: Rákosné Varga Edit

Istenes versmondó verseny

II. hely: Jurás Laura (8.a)

Felkészítő tanára: Rákosné Varga Edit

III. hely: Vass Laura (8.b)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

Arany János csapatverseny

IV. hely: László Lillus, Kovács Tímea, Szabó Csongor, Szenczi Anna (8.a)

Felkészítő tanáruk: Rákosné Varga Edit

Iskolai versenyeken

Matematika verseny

5.évfolyam:
I. hely: Viszkocsil Norton (5.a)
II. hely: Porpáczy Kitti (5.a)
III. hely: Szilágyi Márton (5.b)
6.évfolyam:
I. hely: Blénessy Áron (6.b)
II. hely: Kovács Marcell (6.a)
III. hely: Ferenczy Dominik (6.b)
7.évfolyam:
I. hely: Palócz-Medla András (7.b)
II. hely: Ghyczy Ákos (7.a)
III. hely: Csernák Szilvia (7.a)
8.évfolyam:
I. hely: László Lilla (8.a)
II. hely: Kovács Tímea (8.a)
III. hely: Beke Barnabás (8.a)

Fizika verseny

7.évfolyam:
I. hely: Balázs Flóra, Csernák Szilvia, Koncz Balázs, Somogyi Zsolt (7.a)
II. hely: Harsányi Krisztián, Páhy Zalán (7.a), Palócz-Medla András, Simon Máté (7.b)
III. hely: Drozdik Fanni, Frigyesi Kinga, Ghyczy Ákos, Horváth Benedek (7.a)
8.évfolyam:
I. hely: László Lilla, Miksa György (8.a)
II. hely: Kovács Tímea, Szoboszlai Lilla (8.a)
III. hely: Bánfalvi -Kovács Tivadar, Pap Bence (8.a)
III. hely: Bátky Nóra, Keszy-Harmath Orsolya (8.a)

Vers- és prózamondó verseny

5-6.osztály – vers kategória:
I. hely: Schiszler Abigél (6.b)
II. hely: Schiszler Emília (5.b)
III. hely: Minyó Márk (5.a)
III. hely: Horváth Szonja (5.a)

5-6.osztály – próza kategória:
I. hely: Heinz Dóra (5.b)

7-8.osztály – vers kategória:
I. hely: Kamecz Laura (7.b)
II. hely: Schiszler Gellért (8.b)
II. hely: Jurás Laura (8.a)
III. hely: Vida Boldizsár (8.a)

7-8.osztály – próza kategória:
I. hely: Vass Laura (8.b)