Sportverseny eredmények a 2018-2019. tanévben

Országos versenyen

Akrobatikus rock and roll – egyéni páros kategória

II. hely Sümeghy Vivien (5.b)

Budapesti versenyeken

Körzeti versenyeken

Kerületi versenyeken

Atlétika

2. korcsoportos fiúk:
II. hely Lizicsár Csanád, Bakos Bence, Katona Mátyás, Franta Milán, Sári Zétény, Polcz Etele
3. korcsoportos lányok:
III. hely Franta Szonja, Andraschek Rozina, Schiszler Emília, Sohonyi Renáta, Szabó Jázmin
3. korcsoportos fiúk:
II. hely Nádasdy Bendegúz, Szabó Tibor Benedek, Tánczos Adrján, Gyulai Márton, Mayer Barna, Szepesi Buda
4. korcsoportos lányok:
III. hely Aggod-Radics Johanna, Puskás Léna, Schiszler Abigél, Varga Dorothea, Vizeli Petra
4. korcsoportos fiúk:
II. hely Bera Pál, Harsányi Krisztián, Horváth Benedek, Sztipákovics Tódor, Palócz-Medla András, Simon Máté

Labdarúgás – tavaszi forduló

2. korcsoportos fiúk:
III. hely Lukács Ádám, Anselmo Zalán, Buczkó Milán, Sári Zétény, Mészáros Barnabás
3. korcsoportos fiúk:
III. hely Tánczos Adorján, Szabó Tibor Benedek, Harmati Tamás, Herczig Zoltán, Szepesi Buda, Miszlai Levente
4. korcsoportos fiúk:
II. hely Harsányi Krisztián (legjobb kapus), Horváth Benedek (a mezőny legjobbja), Lipták Balázs, Kalpagos-Szabó Tamás, Szabó Dávid, Páhy Zalán

Asztalitenisz

III. hely Lipták Alexandra (7.a)

Aerobic csapatverseny

I. hely Ács Lilien, Porpáczy Kíra, Kovács Réka, Horváth Mira, Békési Orsolya, Porpáczy Kitti, Szántó Virág, Dani Klaudia

Aerobic egyéni verseny

I. hely Porpáczy Kíra, Horváth Mira, Békési Orsolya, Porpáczy Kitti, Szántó Virág, Dani Klaudia

Farsangi váltóverseny

II. hely Varga Bence (1.a), Futácsi Matias (1.b), Ács Lilien, Gulyás Alma (2.a), Mikos Benedek, Ferenczi Bodza, Szántó Jázmin (2.b), Gyulai Máté (3.a), Sári Zétény, Kinizsi Hanni (3.a), Horváth Mira (5.a), Katona Mátyás, Lizicsár Csanád (5.b)

Felkészítő tanáruk: Gyarmatiné Juhász Ilona

Úszóverseny

1. korcsoport:
III. hely Karácsony Boglárka – 50 m mell
III. hely Takács Zoltán – 50 m gyors, 50 m hát

2. korcsoport:
I. hely Páhy Réka – 50 m hát
I. hely Katrin Ágnes – 50 m mell, 50 m gyors
I. hely Franta Milán – 50 m mell
II. hely Páhy Réka – 50 m gyors
II. hely Gubcsi Etele – 50 m gyors
II. hely Kőváry Jázmin – 50 m hát
II. hely Báder Karina – 50 m mell
III. hely Horváth Márk – 50 m mell
III. hely Simon Csaba – 50 m hát
III. hely Nádasdy-Mánási Hanna – 50 m gyors, 50 m hát
III. hely Révész Áron – 50 m hát

lányok, 4 * 50 m gyorsváltó:
2. korcsoport:
I. hely Kőváry Jázmin, Katrin Ágnes, Király Emma, Páhy Réka

fiúk, 4 * 50 m gyorsváltó:
2. korcsoport:
III. hely Franta Milán, Horváth Márk, Révész Áron, Lueff Barnabás

Grundbirkózás – fiú egyéni

II. hely Németh Jónás, Katona Mátyás, Németh Attila, Vörös Gergő, Anselmo Zalán
III. hely Paksi Bence

Grundbirkózás – fiú csapat

II. hely Németh Jónás, Katona Mátyás, Paksi Bence, Németh Attila, Vörös Gergő, Anselmo Zalán, Gyulai Máté, Löchner Zsolt, Lizicsár Csanád, Németh Jeremiás, Szabó Lvenete, Toprcsik Dominik, Gubcsi Etele

Grundbirkózás – lány egyéni

II. hely Somló Linda

Grundbirkózás – lány csapat

III. hely Somló Linda, Tarjányi Laura, Páhy Réka

Őszi foci

3. korcsoport:
III. hely Szabó Tibor Benedek (mezőny legjobbja), Tánczos Adorján, Lipokatity Ádám, Harmati Tamás, Bakos Bence, Szepesi Buda

4. korcsoport:
II. hely Horváth Benedek (mezőny legjobbja), Harsányi Krisztián (legjobb kapus), Páhy Zalán, Rédecsi Máté, Lipták Balázs

Szent Mihály kupa

Lányok:
I. hely Németh Johanna, Páhy Réka, Franta Szonja, Sohonyi Renáta, Bereczky Blanka, Károlyi Gréta, Andraschek Rozina, Gubcsi Emese, Schmidt Emília

Fiúk – 2. korcsoport:
III. hely Lukács Ádám, Anselmo Zalán, Buczkó Milán, Szabó Zoárd, Polcz Etele, Mészáros Barna, Legáth Botond, Franta Milán, Sári Zétény

Fiúk – 3. korcsoport:
II. hely Harmati Tamás, Szabó Tibor Benedek, Tánczos Adorján, Lipokatity Ádám, Bakos Bence, Chevriát Milán, Herczig Zoltán, Haraszti Gyula, Dárdai Zoárd

FUTAFOK

Bátor lány:
IV. hely Gulyás Alma Helka (2.a)
VI. hely Ács Lilien Piroska (2.a)
Bátor fiú:
VI. hely Bihari László (1.a)
XII. hely Kocsis György András (2.b)
Kisérős lány:
XI. hely Reményi-Székely Sztella (1.b)
Kisérős fiú:
XIII. hely Sümeghy Kende Mihály (1.b)
2. futam-lány:
V. hely Karácsony Boglárka (2.a)
VI. hely Somló Linda (2.a)
2. futam-fiú:
II. hely Paksi Szolárd Dániel (2.b)
VII. hely Németh Jónás (2.b)
3. futam-lány:
VII. hely Szakács Gréta (3.a)
XV. hely Ángyán Villő (3.a)
3. futam-fiú:
I. hely Kun Péter Attila (4.b)
III. hely Mészáros Barnabás (3.b)
IV. hely Gáspár Balázs (4.b)
4. futam-lány:
II. hely Páhy Réka Éva (5.b)
XI. hely Katrin Ágnes Adél (5.a)
XII. hely Bibity Vivien (4.b)
4. futam-fiú:
II. hely Franta Milán (4.a)
5. futam-lány:
I. hely Schiszler Emília (6.b)
III. hely Andraschek Rozina (6.a)
5. futam-fiú:
II. hely Tánczos Adorján Noel (5.b)
VIII. hely Miszlai Levente (5.a)
XIII. hely Viszkocsil Norton Zsolt (6.a)
6. futam-lány:
I. hely Franta Szonja (6.b)
6. futam-fiú:
IX. hely Gyulai Márton Gergely (6.b)
7. futam-lány:
V. hely Szántó Virág (7.b)
XII. hely Schiszler Abigél (7.b)
7. futam-fiú:
VIII. hely Kovács Domonkos (7.b)
IX. hely Nagy Bence Tamás (7.b)
8. futam-lány:
VI. hely Dani Klaudia Tamara (8.b)
VII. hely Muschna Krisztina (8.b)
8. futam-fiú:
XV. hely Sztipánkovich Tódor (8.b)
Felnőtt futam-31-50:
V. hely Horváth Adrienn (1.a)
Váltó-alsós:
IV. hely Speedy
Váltó-felsős:
V. hely Overspeed

Iskolai versenyeken