Tanulmányi versenyeredmények a 2018-2019. tanévben

Országos versenyen

Nyelvész verseny

VI. hely: Molnár Márton (1.b)

Felkészítő tanára: Domokos Anita

XIII. hely: Nagy-Hugert Levente (6.a)

Felkészítő tanára: Rákosné Varga Edit

Országos Angol Nyelvű Drámafesztivál

Arany minősítést szerzett iskolánk társulata: Ferge Immánuel, Fábián Viktória (3.a), Buczkó Milán, Kinizsi Hanni, Nyujtó Luca (3.b), Baksay Anna, Király Emma, Reményi-Székely Szófia (4.a), Ács Botond, Bandzi Levente, Fiala János, Vizi Emma (4.b)

Felkészítő tanáraik: Hugert Emese, Kőszegi Eszter, Csizmadia-Kerner Edina

 

Budapesti versenyeken

Informatika verseny – komplex kategória

VI. hely: Minyó Márk (6.a)

Felkészítő tanára: Berecz Ibolya

Nyelvész verseny

II. hely: Molnár Márton (1.b)
III. hely: Nagy-Hugert Levente (6.a)
VIII. hely: Baksay Júlia (1.a)

Felkészítő tanáraik: Domokos Anita, Rákosné Varga Edit, Bagyinszkiné Szekeres Ibolya

Körzeti versenyeken

Zrínyi matematika verseny

VI. hely: Dömény Bejke (2.b)

Felkészítő tanára: Eszterle Diána

 

Kerületi versenyeken

Klauzál Gábor vetélkedő

II. hely: Somogyi Zsolt, Páhy Zalán, Kalpagos-Szabó Tamás (8.a)

Felkészítő tanáruk: Héber Éva

Romhányi versmondó verseny

3-4.osztályos kategória
II. hely: Kőváry Jázmin (4.a)

Felkészítő tanára: Grégász Erzsébet

5-6.osztályos kategória
I. hely: Minyó Márk (6.a)

Felkészítő tanára: Rákosné Varga Edit

II. hely: Tenki Bianka (5.a)

Felkészítő tanára: Banga Zsuzsanna

7-8.osztályos kategória
III. hely: Vizeli Petra

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

Aranykönyv szövegértési verseny

III. hely: Németh Luca (2.b)

Páros fizika verseny

I. hely: Palócz-Medla András – Simon Máté (8.b)

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

Informatika verseny

Grafika kategória
I. hely: Bíró Gergely
II. hely: Gubcsi Emese
Komplex kategória
I. hely: Minyó Márk

Felkészítő tanáruk: Berecz Ibolya

Táblázatkezelő kategória
I. hely: Hajdu Tomaj

Felkészítő tanára: Garzó-Németh Andrea

Herman Ottó biológia verseny

I. hely: Frittelli Emily
II. hely: Lichter Olga
III. hely: Kopanyecz Anna

Felkészítő tanáruk: Wiesner Péter

Matematika verseny

5.évfolyam
II. hely: Katona Mátyás
III. hely: Páhy Réka

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

6.évfolyam
II. hely: Békési Orsolya
III. hely: Szilágyi Márton

Felkészítő tanáraik: Rankliné Bíró Zsuzsanna, Galajda János

7.évfolyam
I. hely: Hajdu Tomaj
III. hely: Ferenczy Dominik

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

Történelem verseny-7.évfolyam

II. hely: Bramah-Lawani Hanna, Bramah-Lawani Liza, Szabó Jázmin (7.b)

Felkészítő tanáruk: Lászlóné Szanda Judit

Vers-és prózamondó verseny

I. hely: Minyó Márk – próza (6.a)

Felkészítő tanára: Rákosné Varga Edit

I. hely: Schiszler Abigél – vers (7.b)
III. hely: Schiszler Emília – vers (6.b)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

Kazinczy szépkiejtési verseny

III. hely: Minyó Márk (6.a)

Felkészítő tanára: Rákosné Varga Edit

III. hely: Schiszler Abigél (7.b)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

Angol nyelvi szépkiejtési verseny

II. hely: Minyó Márk (6.a)
II. hely: Pintér Panna (7.a)

Történelem verseny – 6.évfolyam

I. hely: Horváth Szonja, Minyó Márk, Porpáczy Kitti (6.a)

Felkészítő tanáruk: Héber Éva

III. hely: Franta Szonja, Schiszler Emília, Szilágyi Márton (6.b)

Felkészítő tanáruk: Lászlóné Szanda Judit

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

II. hely: Nagy-Hugert Levente (5.a)

Felkészítő tanára: Rákosné Varga Edit

II. hely: Fekete Marcus (7.a)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

II. hely: Aggod-Radics Johanna (8.b)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

Iskolai versenyeken

Fizika páros verseny – 8.évfolyam

I. hely: Palócz-Medla András – Simon Máté
II. hely: Páhy Zalán – Harsányi Krisztián, Frigyesi Kinga – Somogyi Zsolt
III. hely: Aggod-Radics Johanna – Schauer Laura

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

Matematika verseny

5.évfolyam
I. hely: Páhy Réka
II. hely: Várnagy Réka
III. hely: Katona Mátyás
6.évfolyam
I. hely: Szilágyi Márton
II. hely: Bíró Gergely
III. hely: Békési Orsolya
7.évfolyam
I. hely: Hajdu Tomaj
II. hely: Blénessy Áron
III. hely: Ferenczy Dominik
8.évfolyam
I. hely: Lucey Alex
II. hely: Simon Máté
III. hely: Páhy Zalán