Tanulmányi versenyeredmények a 2019-2020. tanévben

Országos versenyen

“Open Curtain” Országos Angol Nyelvű Drámafesztivál

Ezüst minősítést szerzett iskolánk társulata: Király Emma, Pintér Zsombor, Tamási Ádám (5.a), Bandzi Levente, Fiala János (5.b), Szilágyi Zita (6.a), Tánczos Adorján, Várnagy Réka, Vörös Gergely (6.b)

Felkészítő tanáraik: Legáth Edit, Rákosné Varga Edit, Melanie Oates, Szabóné Egervári Ágnes 

Budapesti versenyeken

Körzeti versenyeken

Bolyai magyar csapatverseny

I.hely: Minyó Márk, Nagy-Hugert Levente, Varga Maja, Viszkocsil Norton (7.a)

Az országos döntőbe jutott a csapat!

Felkészítő tanáruk: Rákosné Varga Edit

Bolyai matematika csapatverseny

V.hely: Vuk Lili, Bachraty Bence, Löcher Zsolt, Lukács Tamás (3.a)

Felkészítő tanáruk: Ajanidiszné Sági Andrea

V.hely: Andraschek Rozina, Minyó Márk, Regős Botond, Tóth Boglárka (7.a)
V.hely: Blénessy Áron, Ferenczy Dominik, Hajdu Tomaj, Lipokatity Ádám (8.b)

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

 

Kerületi versenyeken

Informatika verseny – Grafika kategória

I.hely: Várnagy Réka(6.b)
II.hely: Vörös Gergely (6.b)

Felkészítő tanáruk: Berecz Ibolya

Informatika verseny – Komplex kategória

I.hely: Vicsay Barnabás(6.b)

Felkészítő tanára: Berecz Ibolya

Informatika verseny – Word kategória

I.hely: Varga Maja(7.a)
II.hely: Minyó Márk(7.a)

Felkészítő tanáruk: Garzó-Németh Andrea

Informatika verseny – Excel kategória

I.hely: Hajdu Tomaj(8.b)
II.hely: Ferenczy Dominik(8.b)

Felkészítő tanáruk: Garzó-Németh Andrea

Matematika verseny

I.hely: Páhy Réka (6.b)

Felkészítő tanára: Rankliné Bíró Zsuzsanna

II.hely: Lukács Viktória (5.b)

Felkészítő tanára: Orosz Ildikó

Romhányi szavalóverseny

I.hely: Vizeli Petra (8.b)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

III.hely: Pusztai Mihály (3.b)

Felkészítő tanára: Hefkó Júlia

Teleki Pál földrajz verseny

II.hely: Hajdu Tomaj (8.b)

Felkészítő tanára: Wiesner Péter

Biológia verseny

III.hely: Lichter Olga (8.a)

Felkészítő tanára: Wiesner Péter

Történelem verseny -Trianon

II.hely: Gubcsi Emese, Horváth Szonja, Minyó Márk (7.a)

Felkészítő tanáruk: Héber Éva

Kazinczy szépkiejtési verseny

7-8.osztályos korcsoport

I.hely: Schiszler Abigél (8.b)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

Angol nyelvi szépkiejtési verseny

III. hely: Münzner Julianna (7.b)

Felkészítő tanára: Hugert Emese

Iskolai versenyeken

Simonyi helyesírási verseny

95/100 ponttal a fővárosi fordulóba jutott: Nagy-Hugert Levente (7.a)

Felkészítő tanára: Rákosné Varga Edit

Versmondó verseny

I.hely: Schiszler Abigél (8.b)
II.hely: Minyó Márk (7.a)
III.hely: Almási Patrícia (6.b), Kőváry Jázmin (5.a)

Páros fizika verseny

I.hely: Nagy-Hugert Levente – Viszkocsil Norton (7.a)
I.hely: Minyó Márk – Horváth Szonja (7.a)
III.hely: Biró Gergely – Kovács Zsombor (7.b)

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

Matematika verseny

5.évfolyam

I.hely: Lukács Viktória (5.b)
II.hely: Baksay Anna (5.a)
III.hely: Nádasdy-Mánássy Hanna (5.b), Franta Milán (5.a)

6.évfolyam

I.hely: Biró Júlia (6.b)
II.hely: Páhy Réka (6.b), Várnagy Réka (6.b)

7.évfolyam

I.hely: Beke Róbert (7.a)
II.hely: Regős Botond (7.a)
III.hely: Biró Gergely (7.b)

8.évfolyam

I.hely: Blénessy Áron (8.b)
II.hely: Fekete Marcus (8.a)
III.hely: Hajdu Tomaj (8.b)