Tanulmányi versenyeredmények a 2021-2022. tanévben

Országos versenyen

MatekÁsz verseny

I.hely: Molnár Márton Krisztián (4.b)

Bán Zsigmond Online Levelező Angol Verseny

7.évfolyam:
I.hely: Baksay Anna (7.a)
8.évfolyam:
III.hely: Almási Patrícia (8.b)

Felkészítő tanáruk: Tóth-Oborn Erzsébet

Budapesti versenyeken

6.évfolyamos Kéttannyelvű Iskolák közötti angol verseny verseny

I.hely: Balázs Levente (6.a)

Felkészítő tanára: Pálinkásné Lengyel Dorottya

V.hely: Szabó Míra (6.b)

Felkészítő tanára: Tóth-Oborni Erzsébet

Angol nyelvi online verseny

Országos döntőbe került tanulók: Baksay Anna (7.a), Almási Patrícia (8.b)

Felkészítő tanáruk: Tóth-Oborni Erzsébet

Szilágyi Zita (8.a)

Felkészítő tanára: Almási-Gál Beatrix

Vers-és prózamondó verseny

V.hely: Kőváry Jázmin (7.a)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

,,Mentesen is édes” – rajzverseny

I.hely:
Hajdu Ada (4.a)

Felkészítő tanára: Domokos Anita

Medve Szabadtéri Matekverseny

Ezüst minősítés:
Dienes Áron, Mikos Benedek, Németh Luca (5.b)
Ángyán Villő, Rábai Berta, Sohonyai Lídia (6.a)

Felkészítő tanáraik: Szenes Éva Mónika és Rankliné Bíró Zsuzsanna

Bronz minősítés:
Andraschek Zorka, Csernák Eszter, Király Emma (7.a)
Pintér Zsombor, Purev-Ochir Erkhis, Tóth Zalán (7.a)
Komlós Márk, Németh Attila, Pados Botond (8.b)
Katona Mátyás, Pap Ákos, Vörös Gergő (8.b)

Felkészítő tanár: Rankliné Bíró Zsuzsanna

Körzeti versenyeken

MatekÁsz verseny

I.hely: Molnár Márton Krisztián (4.b)

Felkészítő tanára: Domokos Anita

I.hely: Regner Benett (2.a)

Felkészítő tanára: Király Ágnes

Bolyai matematika csapatverseny

X.hely – ÉSZFORGATÓK: Bertók Benedek Gábor, Bodnár Bence, Gyulai Benedek, Michel Máté (3.a)

Felkészítő tanáruk: Rozmisné Tóth Anita

VIII.hely – MS. UBORKÁK: Jámbor Tamara, Kassab Gréta, Kovács Réka, Porpáczy Kíra (6.b)

Felkészítő tanára: Galajda János

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

IV. hely – MESTERNÉGYES:
Báder Karina, Bandzi Levente, Lukács Viktória, Nádasdy-Mánássy Hanna (7.b)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

Kerületi versenyeken

Sárkányölő Szent György, a rendőrök védőszentje – rajzpályázat

Egyedi alkotás díj: Barkóczi Balázs (4. a)
Legmozgalmasabb ábrázolás díj: Balogh Csenge (2.a)
II.hely – a leghősiesebb ábrázolás: Tánczos Fanni (3.b)
3.évfolyam – csapat – a leglényegretörőbb ábrázolás: Tárnok Mira, Zanati Laura (3.b)
4.évfolyam – csapat – I. hely – a legtragikusabb ábrázolás: Baksay Júlia, Hajdu Ada (4.a)
II.hely – a legdrámaibb ábrázolás: Deák Sára, Lukács Melinda, Sándor Kata (4.a)
III.hely – a legdiadalmasabb ábrázolás: Forgony Gréta, Krizina Ármin, Bihary László, Nyilas-Nagy Márton (4.a)
Különdíj – a legérzelemdúsabb ábrázolás: Kővágó Boglárka, Vinczenti Izabella (4.a)

Matematika verseny

I.hely: Lukács Viktória (7.b)

Felkészítő tanára: Szenes Éva Mónika

II.hely: Biró Júlia (8.b)
III.hely: Radeczky Zsófia (8.b)

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

Matematika verseny

II.hely: Porpáczy Kíra (6.b)

Felkészítő tanára: Galajda János

,,Csodák világa” rajzpályázat

I.hely: Hajdu Ada (4.a)

,,Spelling bee” angol verseny

I.hely: Prileszky Noémi (5.b)
III.hely: Szalai Jázmin (5.a)

Felkészítő tanáraik: Baráz Eszter Bianka és Hugert Emese

Vers-és prózamondó verseny

5-6.évfolyam – vers kategória:
II.hely: László Kincső (6.a)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

5-6.évfolyam – próza kategória:
II.hely: Fábián Viktória (6.a)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

7-8.évfolyam – vers kategória:
III.hely: Kolesza Vivien (7.b)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

7-8.évfolyam – próza kategória:
I.hely: Kőváry Jázmin (7.a)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

Kazinczy szépkiejtési verseny

III.hely: Kinizsi Hanni (6.b)

Felkészítő tanára: Banga Zsuzsanna

I.hely: Gáspár Balázs (7.b)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

Angol nyelvi szépkiejtési verseny

III.hely: Szabó Mira (6.b)

Felkészítő tanára: Tóth-Oborni Erzsébet

II.hely: Pintér Zsombor (7.a)

Felkészítő tanára: Tóth-Oborni Erzsébet

Montágh Imre szépkiejtési, olvasási verseny

I.hely: Kasza Nimród (4.a)

Felkészítő tanára: Bagyinszkiné Szekeres Ibolya

POÉTA22 versíró pályázat

Alsó tagozat:
I.hely: Dörnyei Linda (4.b)
III.hely: Mészáros Zsombor (4.b)

Felkészítő tanára: Domokos Anita

5-6.évfolyam:
I.hely: Szabó Míra (6.b)

Felkészítő tanára: Banga Zsuzsanna

II.hely: Kiss Ambrus (5.a)

Felkészítő tanára: Rákosné Varga Edit

III.hely: Vas-Péter Penelopé (6.a)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

7-8-9.évfolyam:
I.hely: Tánczos Adorján (8.b)
II.hely: Haraszti Gyula (8.b)
III.hely: Baksay Anna (7.a)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

,,Barátunk a Föld” alkotó pályázat

II.hely: Kovács Bence (4.b)
Különdíjas: Hajdu Ada (4.a)
Különdíjas: Mészáros Zsombor (4.b)

Iskolai versenyeken

Rubik-kocka forgatás

3-4.évfolyam:
I.hely: Molnár Márton (4.b)
II.hely: Bánfalvi-Kovács Katalin (4.b)
III.hely: Vicsay Marcell (4.b)
5.évfolyam:
I.hely: Gulyás Alma Helka (5.a)
6.évfolyam:
I.hely: Csernák Máté (6.a)
II.hely: Viszkocsil Natasa (6.b)
III.hely: Pintér Ábel (6.a)
7-8.évfolyam:
I.hely: Sütő Roland (8.a)
II.hely: Franta Milán (7.a)
III.hely: Gáspár Balázs (7.b)

Rubik-kígyó forgatás

I.hely: Bachraty Bence (5.a), Kocsis Helga (6.b)
II.hely: Vitár Zsombor (5.a), Megyesi Gergő (3.b)
III.hely: Tóth Alex Zoárd (4.a)

Grafika pályázat – informatika

3-4.évfolyam:
I.hely: Lukács Melinda (4.a) és Lichter Laura (4.b)
II.hely: Bederna Nelli (3.b)
III.hely: Futácsi Matias (4.b)
Különdíjasok: Peleskei Adrienn (3.b), Hajdu Ada (4.a)

5-6.évfolyam:
I.hely: Szilágyi Veronika (6.a)
II.hely: Szilágyi Júlia (6.b)
III.hely: Takách Zoltán (6.b)
Különdíjasok: Nové Eszter (5.a), Ferge Immanuel (6.a), Ugrics Dominik (6.b)

Nyelvész verseny

Megyei döntőbe jutott: Varga Eszter (2.a)

MatekÁsz verseny

Megyei döntőbe jutottak: Csimma Eszter, Lukács Liliána, Rábai Miklós, Regner Benett, Vass Dániel (2.a), Gilicze László (3.a), Lázár Júlia (4.a), Molnár Márton(4.b)

Fizika verseny

I.hely: Purev-Ochir Erkhis, Tóth Zalán (7.a)
II.hely: Lukács Viktória, Nádasdy-Mánássy Hanna (7.b)

Vers-és prózamondó verseny

5-6.osztály vers:
I.hely: László Kincső (6.a)
II.hely: Cseh Franni (5.a), Csernák Máté (6.a)
III.hely: László Zsófia (6.a)
5-6.osztály próza:
I.hely: Fábián Viktória (6.a)
II.hely: Gulyás Alma Helka (5.a)
III.hely: Somló Linda (5.a)
7-8.osztály vers:
I.hely: Kolesza Vivien (7.b)
II.hely: Király Emma (7.a)
III.hely: Tenki Bianka (8.a), Haraszti Gyula (8.b)
7-8.osztály próza:
I.hely: Kőváry Jázmin (7.a)
II.hely: Pintér Zsombor (7.a)

Matematika verseny

8. évfolyam:
I.hely: Biró Júlia (8.b)
II.hely: Balogh Márton (8.b)
III.hely: Páhy Réka (8.b)
7. évfolyam:
I.hely: Lukács Viktória (7.b)
II.hely: Bandzi Levente (7.b)
III.hely: Baksay Anna (7.a)
6. évfolyam:
I.hely: Puskás Balázs (6.a)
II.hely: Csernák Máté (6.a)
III.hely: Porpáczy Kíra (6.b)
5. évfolyam:
I.hely: Dömény Bejke (5.b)
II.hely: Bezegh Otília (5.a)
III.hely: Somló Linda (5.a)