Sporteredmények a 2022-2023. tanévben

Országos versenyen

Magyar Tornaszövetség által rendezett országos tornaverseny

Csapat:
I.hely: Csordás Nadin 1.b

Budapesti versenyeken

Körzeti versenyeken

Kerületi versenyeken

Szent Mihály kupa

Lányok:
III.hely: Andraschek Zorka, Ángyán Villő, Konrád Jázmin, Nádasdy-Mánássy Hanna, Sohonyai Lídia, Vizi Emma
Fiúk II.korcsoport:
III.hely: Althunibat Dániel, Bodnár Bence, Chrabák Andor, Koós Károly, Mészáros Zsombor, Michel Máté, Mikos Barnabás, Sári Zalán, Somló Erik, Takács Ákos, Vas Boglárka
Fiúk III.korcsoport:
I.hely: Cseh Örkény, Ezer Benedek, Futácsi Matias, Gubcsi Lél, Kis-Keliger Zoltán, Mikos Benedek (gólkirály), Németh Jónás, Sümeghy Kende, Szabó Levente, Vicsay Marcell

Őszi Focikupa

IV.korcsoport:
III.hely: Anselmo Zalán, Buczkó Milán, Gáspár Balázs (legjobb kapus), Kun Péter, Lukács Ádám, Mészáros Barnabás
III.korcsoport:
I.hely: Cseh Örkény, Ezer Benedek, Futácsi Matias, Gubcsi Lél, Kis-Keliger Zoltán, Mikos Benedek, Németh Jónás, Sümeghy Kende, Szabó Levente, Vicsay Marcell

Úszás

I.korcsoport:
I.hely: Bertók Katalin 2.b – 50 m gyors, hát
I.hely: Gilicze Áron 2.b – 50 m gyors, mell
I.hely: Barta Róbert 2.b – 50 m hát
I.hely: Mester Bence 3.b – 50 m gyors
II.hely: Mester Bence 3.b – 50 m mell
II.korcsoport:
I.hely: Gilicze László 4.a – 50 m mell
I.hely: Oros Donát 4.b – 50 m mell
I.hely: Péchy Áron 4.b – 50 m gyors, hát
I.hely: Ajanidisz Roxána 4.b – 50 m mell
I.hely: Varga Bence 5.a – 50 m gyors, hát
II.hely: Bertók Benedek 4.a – 50 m gyors, mell
II.hely: Oros Donát 4.b – 50 m gyors
II.hely: Németh Sába 4.b – 50 m hát
II.korcsoport – váltó:
I.hely – 4*50 m gyors: Bertók Benedek 4.a, Oros Donát 4.b, Péchy Áron 4.b, Varga Bence 5.a
II.hely – 4*50 m gyors: Ajanidisz Roxána 4.b, Kiss Maya 4.b, Németh Sába 4.b, Peleskei Adrienn 4.b
III.korcsoport:
I.hely: Gubcsi Lél 5.b – 50 m mell
I.hely: Németh Jónás 6.b – 50 m mell
II.hely: Kőváry Diána 6.b – 50 m mell
II.hely: Mészáros Zsombor 5.b – 50 m mell
II.hely: Németh Jónás 6.b – 50 m gyors
III.hely: Ezer Benedek 5.b – 50 m gyors
III.korcsoport – 4*50 m gyorsváltó:
I.hely: Gubcsi Lél 5.b, Ezer Benedek 5.b, Mészáros Zsombor 5.b, Németh Jónás 6.b
II.hely: Forgony Gréta 5.a, Kővágó Boglárka 5.a, Kőváry Diána 6.b, Péchy Nikolett 6.b
IV.korcsoport:
I.hely: Franta Milán 8.a – 50 m gyors, mell
I.hely: Gubcsi Etele 8.a – 50 m hát
II.hely: Németh Jeremiás 8.b – 50 m mell
III.hely: Kovács Réka 7.b – 50 m mell
III.hely: Gubcsi Etele 8.a- 50 m gyors
III.hely: Kun Péter 8.b – 50 m hát
IV.korcsoport – 4*50 m váltó:
I.hely: Franta Milán 8.a, Gáspár Balázs 8.b, Gubcsi Etele 8.a, Németh Jónás 8.b

 

Iskolai versenyeken

Mikulás-kupa sakkverseny

II.korcsoport – 3-4.osztály:
I.hely: Bertók Benedek (4.a)
II.hely: Gilicze László (4.a)
III.hely: Michel Máté (4.a)
III.korcsoport – 5-6.osztály:
I.hely: Sütő Olivér (5.a)
II.hely: Kassab Dominik (5.b)
III.hely: Tóth Zuárd (5.a)