Eredményeink

Tanulmányi versenyeredmények a 2016/2017-es tanévben

Országos versenyen Országos Angol Nyelvi Civilizációs verseny IV. hely: Sándor Lili, Schiszler Gellért (7.b), Vida Boldizsár (7.a) Felkészítő tanáraik: Baráz Eszter, Tanka-Tóth Judit Országos Angol Nyelvű Drámafesztivál Ezüst minősítést szerzett iskolánk társulata: Chevriat Milán, Farkas Anna, Ujvári Panna (3.a), Almási Patrícia, Takács ... Tovább »

Nyelvvizsgaeredmények a 2016/2017-es tanévben

Angol Euro B2 szintű középfokú komplex nyelvvizsgát tett: 8.a osztály Gonda Dániel, Balogh Zsuzsa, Hidvéghy Luca, Guba Hajnalka, Droba Patrícia, Fehér Balázs, Gubcsi Előd, Horváth Máté Tanáraik: Legáth Edit, Almási-Gál Beatrix Kovács Miksa, Verzár Bence, Mihálka Marcell, Pados Levente, Kréti Dóra, Kertész ... Tovább »

Nyelvvizsgaeredmények a 2015/2016-os tanévben

Angol Euro B2 szintű középfokú komplex nyelvvizsgát tett: 8.a osztály – két tanítási nyelvű tagozat Bera Hanna, Dézsenyi Botond, Farkas Bálint, Fülep Flóra, Gyenes András, Harsányi Dániel, Janurik Lili, Korszakov Dávid, Kréti Anna, Mayer Csenge, Nagy Krisztina, Orosz Balázs, Puskás Csaba, Rotaru ... Tovább »

Tanulmányi versenyeredmények a 2015/2016-os tanévben

Országos versenyen Országos Civilizációs verseny I.helyezett: Gonda Dániel, Hídvéghy Luca (7.a), Katona Dóra (7.b) Felkészítő tanáruk: Legáth Edit Országos Angol Nyelvű Drámafesztivál Ezüst minősítést szerzett iskolánk társulata: Ghyczy Ákos, Hamikus Kitti, Heinz Petra, Jeckel Noémi, Páhy Zalán (5.a), Kinizsi Emma, Palócz-Medla András ... Tovább »

Sportverseny eredmények a 2015/2016-os tanévben

Országos versenyen Országos Diákolimpia Foci Döntő 4. korcsoport V.hely: Farkas Bálint, Harsányi Dániel, Orosz Balázs (8.a), Verzár Bence (7.a), Mátrai Zsolt (7.b), Schiszler Gellért (6.b) Országos Diákolimpia – mezei futóverseny IV.hely: Gáll András (6.b) Országos Diákolimpia – Torna II.hely: Katona Mátyás (2.b) ... Tovább »

Nyelvvizsgaeredmények a 2014/2015-ös tanévben

Angol Euro B2 szintű középfokú komplex nyelvvizsgát tett: 8.a osztály – két tanítási nyelvű tagozat Farkas Petra, Katona Hanna, Lukács Klaudia, Méhész György, Merényi Panna, Stefanich Anett, Rácz Regő, Szuszkó Bálint, Tomor Brúnó, Zsiros Szabolcs Tanáraik: Bravik Katalin, Legáth Edit 8.b osztály ... Tovább »

Tanulmányi versenyeredmények a 2014/2015-ös tanévben

Országos versenyen Országos Weöres Sándor Gyermekszínjátszó fesztivál Ezüst minősítés – Nagydumások: László Lilla, Németh Réka, Várnagy Blanka (5.a), Lukács László (6.b), Fülep Flóra, Nagy Krisztina, Sándli Gabriella (7.a), Lukács Klaudia, Rákos Olivér (8.a), Végh Dominika(8.b), Vakán Zsombor Felkészítő tanáruk: Baloghné Gerse Zsuzsanna ... Tovább »

Sportverseny eredmények a 2014/2015-ös tanévben

Országos versenyen Budapesti versenyeken Sakk Diákolimpia csapatverseny – fiú III-IV. korcsoport VI.helyezett: Csontos Dávid, Schiszler Gellért, Szécsényi Gábor (5.b) és Szilágyi Márton (2.b) Felkészítő tanáruk: Jakobetz László Budapesti úszóverseny 4. korcsoport I. hely – gyorsváltó: Janurik Lili, Papdi Alíz (7.a), Romsics Rozina ... Tovább »

Angol célnyelvi mérés

 A 2013/2014. tanév rendjéről szóló 47/2013. (VII. 4.) EMMI rendelet 9. § 5) bekezdése alapján a két tanítási nyelvű nevelést-oktatást folytató általános iskolákban célnyelvi mérésre kerül sor 2014-től minden tanév végén. A célnyelvi mérést a nevelési-oktatási intézmények működéséről és a köznevelési intézmények ... Tovább »