Versenyeredmények

Tanulmányi versenyeredmények a 2016/2017-es tanévben

Országos versenyen Országos Angol Nyelvi Civilizációs verseny IV. hely: Sándor Lili, Schiszler Gellért (7.b), Vida Boldizsár (7.a) Felkészítő tanáraik: Baráz Eszter, Tanka-Tóth Judit Országos Angol Nyelvű Drámafesztivál Ezüst minősítést szerzett iskolánk társulata: Chevriat Milán, Farkas Anna, Ujvári Panna (3.a), Almási Patrícia, Takács ... Tovább »

Tanulmányi versenyeredmények a 2015/2016-os tanévben

Országos versenyen Országos Civilizációs verseny I.helyezett: Gonda Dániel, Hídvéghy Luca (7.a), Katona Dóra (7.b) Felkészítő tanáruk: Legáth Edit Országos Angol Nyelvű Drámafesztivál Ezüst minősítést szerzett iskolánk társulata: Ghyczy Ákos, Hamikus Kitti, Heinz Petra, Jeckel Noémi, Páhy Zalán (5.a), Kinizsi Emma, Palócz-Medla András ... Tovább »

Sportverseny eredmények a 2015/2016-os tanévben

Országos versenyen Országos Diákolimpia Foci Döntő 4. korcsoport V.hely: Farkas Bálint, Harsányi Dániel, Orosz Balázs (8.a), Verzár Bence (7.a), Mátrai Zsolt (7.b), Schiszler Gellért (6.b) Országos Diákolimpia – mezei futóverseny IV.hely: Gáll András (6.b) Országos Diákolimpia – Torna II.hely: Katona Mátyás (2.b) ... Tovább »

Tanulmányi versenyeredmények a 2014/2015-ös tanévben

Országos versenyen Országos Weöres Sándor Gyermekszínjátszó fesztivál Ezüst minősítés – Nagydumások: László Lilla, Németh Réka, Várnagy Blanka (5.a), Lukács László (6.b), Fülep Flóra, Nagy Krisztina, Sándli Gabriella (7.a), Lukács Klaudia, Rákos Olivér (8.a), Végh Dominika(8.b), Vakán Zsombor Felkészítő tanáruk: Baloghné Gerse Zsuzsanna ... Tovább »

Sportverseny eredmények a 2014/2015-ös tanévben

Országos versenyen Budapesti versenyeken Sakk Diákolimpia csapatverseny – fiú III-IV. korcsoport VI.helyezett: Csontos Dávid, Schiszler Gellért, Szécsényi Gábor (5.b) és Szilágyi Márton (2.b) Felkészítő tanáruk: Jakobetz László Budapesti úszóverseny 4. korcsoport I. hely – gyorsváltó: Janurik Lili, Papdi Alíz (7.a), Romsics Rozina ... Tovább »

Tanulmányi versenyeredmények a 2013/2014-es tanévben

Országos versenyen Hevesy György Országos Kémia Verseny , Budapesti forduló, általános- és középiskolák összesített rangsora IX. helyezés: Bencze Márk (7.b) Orchidea Pangea matematika verseny III. helyezés: Bencze Márk (7.b) Felkészítő tanára: Rankliné Bíró Zsuzsanna Weöres Sándor Gyermekszínjátszó Találkozó – bronz minősítés Ghyczy Anna, ... Tovább »

Sportverseny eredmények a 2013/2014-es tanévben

Budapesti versenyen Fővárosi úszóverseny Alsó tagozat Egyéni gyorsúszás, VI. helyezett:  Borhi Olivér (2.a) Egyéni hátúszás, II. helyezett: Borhi Olivér (2.a) Egyéni mellúszás:ó, IV. helyezett: Gáll András (4.b) 4 x 50 m gyors váltó, III. helyezett: Bera Pál (3.a), Szabó Csongor (4.a), Gáll András (4.b), Schiszler Gellért ... Tovább »

Tanulmányi versenyeredmények a 2012/2013-as tanévben

Országos versenyen Bendegúz levelezős verseny, történelem tantárgyból: IV. helyezett: Vakán Zsombor (5.a) Felkészítőjük: Győri Éva és Lászlóné Szanda Judit TEKI-TOTÓ levelezős tanulmányi verseny: Ezüst fokozat: Hajdú Tomaj (1.b) Bronz minősítés: Kovács Evelin (1.b) Felkészítőjük: Kerner Edina Országos Angol Nyelvű Vers- és Prózamondó ... Tovább »