Tanulmányi versenyeredmények a 2020-2021. tanévben

Országos versenyen

Budapesti versenyeken

NYELVÉSZ verseny (megyei döntő)

IV.hely: Molnár Márton (3.b)

Felkészítő tanára: Domokos Anita

 

Körzeti versenyeken

Bolyai magyar csapatverseny

II.hely: Baksay Júlia, Varga Bence, Viczenti Izabella, Szabó Dániel (3.a)

Felkészítő tanáruk: Bagyinszkiné Szekeres Ibolya

 

II.hely: Pusztai Mihály, Németh Luca, Piróth Petra, Dömény Bejke (4.b)

Felkészítő tanáruk: Szili Adriánné

Kerületi versenyeken

Meseíró pályázat

I.hely: Bíró Júlia (7.b)
II.hely: Komlós Klára (7.b)
III.hely: Almási Patrícia (7.b)

Kazinczy szépkiejtési verseny

Arany minősítés: Gáspár Balázs (6.b)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

Bronz minősítés: Gáspár Lengyel Luca (8.a)

Felkészítő tanára: Rákosné Varga Edit

Iskolai versenyeken

Iskolai vers-és prózamondó verseny

5-6.évfolyam – próza kategória:
I.hely: Fábián Viktória (5.a)
II.hely: Purev Ochir Erkhis (6.a)
III.hely: Kinizsi Hanna (5.b)
Különdíj: Király Emma (6.a)
5-6.évfolyam – vers kategória:
I.hely: Kassab Gréta (5.b)
II.hely: László Kincső (5.a), Kolesza Vivien (6.b)
III.hely: Csernák Máté (5.a), Bandzi Levente (6.b)
7-8.évfolyam – vers kategória:
I.hely: Pusztai Anna (8.a)
II.hely: Horváth Szonja (8.b), Minyó Márk (8.a)
III.hely: Vörös Gergely, Sümeghy Vivien (7.b)
Különdíjasok vers kategóriában: Biró Júlia, Tánczos Adorján (7.b)
Különdíjas próza kategóriában: Almási Patrícia (7.b)

Versíró pályázat – ,,Már megint itt van a szerelem…”

5-6.évfolyam:
I.hely: Szőke Zoé (5.a)
II.hely: Kőváry Jázmin (6.a), Nyujtó Luca (5.b)
III.hely: Szakács Gréta (5.a), Bátkai Kata (5.b)
Különdíj: Pintér Ábel (5.a)
7-8.évfolyam:
I.hely: Varga Maja (8.a), Frankl Mira (8.b)
II.hely: Tánczos Adorján (7.b), Pusztai Anna (8.a)
III.hely: Haraszti Gyula (7.b)
Különdíj: Radeczky Zsófia (7.b)

Matematika verseny

5.évfolyam:
I.hely: Viszkocsil Natasa (5.b)
II.hely: Puskás Balázs (5.a)
III.hely: Balázs Levente, Bátkai Blanka (5.a), Porpáczy Kíra (5.b)
6.évfolyam:
I.hely: Lukács Viktória (6.b)
II.hely: Franta Milán (6.a)
III.hely: Baksay Anna, Purev Ochir Erkhis (6.a)
7.évfolyam:
I.hely: Bíró Júlia (7.b)
II.hely: Páhy Réka (7.b)
III.hely: Radeczky Zsófia (7.b)
8.évfolyam:
I.hely: Viszkocsil Norton (8.a)
II.hely: Bíró Gergely (8.a)
III.hely: Minyó Márk (8.a)