Sporteredmények a 2023-2024. tanévben

Világversenyen

GIMNASZTIKA világbajnokság – Isztambul

Lukács Melinda (6.a)
magyar női válogatott 3. helyezés
egyéni 5. helyezés

Santa Claus Cup legjobb jégkorong játékos kupa – Nemzetek közötti csapatban

III.hely: Mehr-Dávid Bendegúz

Országos versenyeken

VI.Ludovika-ELTE-BEAC Spring Open cheerleading országos bajnokság freestyle pom mini, small team kategória

III.hely: Loós Anna (2.b)

XII. Abigél Országos Minősítő Táncfesztivál – Dancing Soul Tánciskola

Arany minősítés – showtánc formáció: Temesvári Zsófia (2.a), Kállai Dóra, Mikos Borbála, Miszlai Boróka, Zimmermann Zita (3.a), Somló Ella (4.a), Móczó Réka (5.a)
Ezüst minősítés – gyerek show szóló: Zimmermann Zita (3.a)

Műkorcsolya és Jégtánc Országos Bajnokság

I.hely: Kiss Maya (5.b)

Fót Ritmuscsapatok őszi Országos Bajnoksága

Ezüst érem: Harmati Tímea (3.a)

Párbajtőr diákolimpia – B kategória

III.hely: Vadász Péter (4.a)

Nogi Grappling

II.hely: Adorján Szonja (1.b)

Gi Grappling

I.hely: Adorján Szonja (1.b)
II.hely: Reither Samsara Ízisz (1.a)
II.hely: Reither Cloé (2.b)

WKF KARATE KATA A verseny
egyéni III. hely: Promber Mátyás (8.a)

DKSE Kupa – tornaverseny
Csapat I. hely: Csordás Nadin (2.b)

Budapesti versenyeken

Körzeti versenyeken

Kerületi versenyeken

Karate verseny

Ezüst érem: Késmárki Kinga (1.a)

Sakkverseny

Egyéni eredmények:
IV.hely: Bandzi Botond (4.a) – II. korcsoport
V.hely: Sütő Olivér (6.a) – III. korcsoport
VII.hely: Kassab Dominik (6.b) – III. korcsoport
Csapatverseny eredmények:
Fiúk II.korcsoport:
II.hely: Ébényi Balázs (3.b), Bandzi Botond, Somló Erik, Regner Benett (4.a)
Fiúk III-IV.korcsoport:
III.hely: Simon Gergő (5.b), Kővágó Dániel, Sütő Olivér (6.a), Kassab Dominik, Tóth Áron (6.b)
Lányok III-IV.korcsoport:
III.hely: Tárnok Míra, Vas Boglárka (5.b), Lázár Júlia (6.a)

FUTAFOK – alsós váltó

I. hely Varga Réka (2.a), Anselmo Zorka, Sümegi Miksa (2.a), Bodnár Bence (5.a)
II. hely Reither Samsara (1.a), Bartha Róbert, Gilicze Áron (3.b), Csöndes Lilla (5.b)

FUTAFOK – felsős váltó

III. hely Ajanidisz Roxána (5.b), Lueff Boldizsár (7.a), Kőváry Diána, Németh Jónás (7.b)
IV. hely Kállai Flóra (5.a), Ezer Benedek (6.b), Karácsony Boglárka (7.a), Sári Zétény (8.b)

FUTAFOK – egyéni

Első futam:
II.hely: Varga Réka (2.b)
IV.hely: Nagy Gréta Hanna (1.b), Németh Nátán (2.b)
Második futam:
IV.hely: Kálmán Amira Szonja (3.a)
Harmadik futam:
III.hely: Polcz Olívia (4.b)
Negyedik futam:
II.hely: Bodnár Bence (5.a)
III.hely: Regner Benett (4.a)
IV.hely: Németh Sába (5.b)
Ötödik futam:
III.hely: Péchy Áron (5.b)
V.hely: Kállai Flóra (5.a)
VI.hely: Lázár Júlia (6.a)
Hatodik futam:
V.hely: Bihary László (6.a)
Hetedik futam:
II.hely: Németh Jónás (7.b)
IV.hely: Cseh Örkény (8.a)
Nyolcadik futam:
I.hely: Buczkó Milán (8.b)
IV.hely: Mati-Ifkó Előd (8.b)

Szent Mihály kupa

Lányok, III-IV. korcsoport:
III.hely: Ángyán Villő, Simon Imola, Sohonyai Lídia (8.a), Hajdu Ada, Kővágó Boglárka, Lázár Júlia, Lukács Melinda (6.a), Németh Sába, Vas Boglárka (5.b)

Fiúk II.korcsoport:
I.hely: Althunibat Dániel (3.b), KoÓs Károly (3.a), Lébényi Balázs (3.b), Borbély Bálint, Regner Benett, Somló Erik (4.a), Bodnár Bence (5.a)

Fiúk III.korcsoport:
II.hely: Mikos Barnabás (5.a), Kővágó Dániel (6.a), Ezer Benedek, Futácsi Matias, Gubcsi Lél, Kiss-Keliger Zoltán, Mészáros Zsombor, Sári Zalán, Sümeghy Kende (6.b)

Őszi Labdarúgó Torna

I.hely: Szabó Levente (7.a), Buczkó Milán Tihamér, Futácsi Gábriel, Harangi-Legáth Botond, Mészáros Barnabás, Sári Zétény Zsombor, Ugrics Dominik Gábor (8.b)

 

Iskolai versenyeken

Sakkverseny

3-4.évfolyam, fiúk:
I.hely: Bandzi Botond (4.a)
II.hely: Ébényi Balázs (3.b)
III.hely: Regner Benett (4.a)
3-4.évfolyam, lányok:
I.hely: Ménesi Bodza (4.a)
II.hely: Ménesi Málna (4.b)
III.hely: Polcz Olívia (4.b)
5-6.évfolyam, fiúk:
I.hely: Sütő Olivér (6.a)
II.hely: Simon Gergely (5.b), Tóth Zuárd (6.a)
III.hely: Kővágó Dániel (6.a)
5-6.évfolyam, lányok:
I.hely: Vass Boglárka (5.b)
II.hely: Tárnok Mira (5.b)