Tanulmányi versenyeredmények a 2023-2024. tanévben

Országos versenyen

Tudásbajnokság – Természetismeret tantárgyból

II.hely: Horváth Sára Terézia (5.a)

Zrínyi matematika verseny

XXI.hely: Horváth Sára Terézia (5.a)

Egy Csepp Figyelem Alapítvány által meghirdetett Rajzpályázat a cukorbetegség témakörében

I.hely: Hajdu Ada (6.a)

Budapesti versenyeken

Budapesti Két Tanítási Nyelvű Iskolák Angol Nyelvi Versenye

I.hely: Baksay Júlia (6.a)

Felkészítő tanára: Tóth-Oborni Erzsébet

IV.hely: Lőrincz-Kondrai Fédra (6.b)

Felkészítő tanára: Almási-Gál Beatrix

VII.hely: Hajdu Ada (6.a)

Felkészítő tanára: Baráz Eszter

Benchmark angol csapatverseny

IV.hely: Bachrati Bence (7.a), Csete Lili, Dömény Bejke (7.b)

Felkészítő tanáraik: Hugert Emese, Lakatosné Antoni Veronika

Fővárosi Költészet napi versillusztrációs pályázat

5-6.osztályos korcsoport:
IV.hely: Hajdu Ada (6.a)

Körzeti – megyei versenyeken

,,Csepel ifjú tehetségei” – XXIII. Regionális Képző-és Iparművészeti Pályázat

II. korcsoport – plasztikák:
Fődíj: Hajdu Ada (6.a)

Zrínyi matematika verseny

IV.hely: Horváth Sára Terézia (5.a)

Felkészítő tanárai: Lovassné Lévai Zsuzsa, Rankliné Bíró Zsuzsanna Zsuzsanna

MatekÁsz verseny

V.hely: Horváth Sára Terézia (5.a)

Felkészítő tanára: Lovassné Lévai Zsuzsa, Rankliné Bíró Zsuzsanna Zsuzsanna

II.hely: Szabó Lili(2.a)
XIV.hely: Molnár Dániel (2.a)

Felkészítő tanáruk: Bagyinszkiné Szekeres Ibolya

Nyelvész verseny

III.hely: Molnár Dániel (2.a) – továbbjutott az országos döntőbe
VIII.hely: Szabó Lili (2.a)

Felkészítő tanáruk: Bagyinszkiné Szekeres Ibolya

VII.hely: Horváth Sára Terézia (5.a)

Felkészítő tanára: Banga Zsuzsanna

Bolyai természettudományos csapatverseny

VI.hely: Csöndes Diána, Dömény Bejke, Rasch Róza, Vörös Boglárka (7.b)

Felkészítő tanáruk: Wiesner Péter

Bolyai matematika csapatverseny

I.hely: Buczkó Milán, Mészáros Barnabás, Sári Zétény, Szabó Zoárd (8.b)

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

V.hely: Kassab Gréta, Kocsis Helga, Nyujtó Luca, Viszkocsil Natasa (8.b)

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

Kerületi versenyeken

Rubik kocka verseny

4.évfolyam:
I.hely: Németh Ádám (4.b)
7-8.évfolyam:
I.hely: Puskás Balázs (8.a)
II.hely: Viszkocsil Natasa (8.b)
Páros kocka, 5.évfolyam:
II.hely: Németh Ádám – Banyó Bodza (4.b)
6-7-8.évfolyam:
I.hely: Puskás Balázs (8.a)- Viszkocsil Natasa (8.b)
III.hely: Kiss-Keliger Zoltán – Sümeghy Kende (6.b)
Kígyóforgató verseny, 4.évfolyam:
I.hely: Fejes Nimród (4.a)
II.hely: Banyó Bodza (4.b)
III.hely: Németh Ádám (4.b)
5.évfolyam:
I.hely: Gilicze László (5.a)
7-8..évfolyam:
I.hely: Kocsis Helga (8.b)

Természetvédelmi csapatverseny

5-6.évfolyam:
II.hely: Baksay Júlia, Hajdu Ada, Lázár Júlia (6.a), Nagy-Hugert Kíra (6.b)
7-8.évfolyam:
II.hely: Kassab Gréta, Kocsis Helga, Nyujtó Luca, Viszkocsil Natasa (8.b)

Felkészítő tanáruk: Wiesner Péter

Fizika páros verseny

II.hely: Kocsis Helga, Viszkocsil Natasa (8.b)
III.hely: Balázs Levente, Lepsényi Milán (8.a)

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola ,,Elképzelt szobák” pályázata

Díjazottak: Baksay Júlia – kerámia (6.a), Hajdu Ada – festészet (6.a), Mészáros Zsombor, Sári Zalán – kerámia (6.b), különdíjas: Bihary László – festészet

ARANYKÖNYV – kerületi szövegértési verseny

I.hely: Molnár Dániel (2.a)

Felkészítő tanára: Bagyinszkiné Szekeres Ibolya

Matematika verseny

5.évfolyam:
I.hely: Horváth Sára (5.a)
6.évfolyam:
IV.hely: Varga Bence (6.a)

Felkészítő tanáruk: Rankliné Bíró Zsuzsanna

Vers-és prózamondó verseny

5-6.évfolyam – vers:
III.hely: Nagy-Hugert Kíra (6.b)

Felkészítő tanára: Szabóné Egervári Ágnes

7-8.évfolyam – vers:
III.hely: Pusztai Mihály (7.b)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

Spelling Bee verseny

I.hely: Varsányi Olivér (5.b)
II.hely: Peleskei Adrienn (5.b)
III.hely: Bánlaki Eszter (5.b)
IV.hely: Gál-Gillemot Barnabás (5.b)

Felkészítő tanáruk: Baráz Eszter Bianka

V.hely: Mikos Barnabás (5.a)

Felkészítő tanára: Lakatosné Antoni Veronika

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan verseny

II.hely: Harangi-Legáth Botond (8.b)

Felkészítő tanára: Wiesner Péter

Kazinczy szépkiejtési verseny

II.hely: Kunos Levente (7.b)

Felkészítő tanára: Lászlóné Szanda Judit

Novellaíró pályázat

II.hely: László Zsófia (8.a)
Különdíj: Molnár Benett (5.a), Lőrincz-Kondrai Fédra (6.b)

Angol szépkiejtési verseny

6.évfolyam:
III.hely: Lőrincz-Kondrai Fédra (6.b)

Felkészítő tanára: Almási-Gál Beatrix

7.évfolyam:
I.hely: Kunos Levente (7.b)

Felkészítő tanára: Lakatosné Antoni Veronika

II.hely: Bachraty Bence (7.a)

Felkészítő tanára: Hugert Emese

Iskolai versenyeken

Spelling Bee verseny

I.hely: Sándor Lea (3.b)

Felkészítő tanára: Pálinkásné Lengyel Dorottya

II.hely: Benei Bence(3.a)

Felkészítő tanára: Legáth Edit

III.hely: Kovács Lili (3.a)

Felkészítő tanára: Tóth-Oborni Erzsébet

I.hely: Magosi Ádám Kristóf (4.b)

Felkészítő tanára: Lakatosné Antoni Veronika

II.hely: Lukács Lilianna (4.a)

Felkészítő tanára: Hugert Emese

III.hely: Banyó Bodza(4.b)

Felkészítő tanára: Legáth Edit

I.hely: Mikos Barnabás (5.a)

Felkészítő tanára: Lakatosné Antoni Veronika

II.hely: Bánlaki Eszter (5.b)

Felkészítő tanára: Baráz Eszter Bianka

III.hely: Peleskei Adrienn (5.b)

Felkészítő tanára: Baráz Eszter Bianka

Matematika verseny

5.évfolyam:
I.hely: Horváth Sára (5.a)
II.hely: Peleskei Adrienn (5.b)
III.hely: Mikos Barnabás (5.a)
6.évfolyam:
I.hely: Varga Bence (6.a)
II.hely: Futácsi Matias (6.b)
III.hely: Lázár Júlia (6.a)
8.évfolyam:
I.hely: Nyujtó Luca (8.b), Balázs Levente (8.a)
II.hely: Kinizsi Hanni (8.b)
III.hely: Mészáros Barnabás, Sári Zétény (8.b)

Rubik kocka verseny

4.évfolyam:
I.hely: Benyó Bodza (4.a)
II.hely: Németh Ádám (4.b)
III.hely: Banga Zsombor (4.a)
5.évfolyam:
I.hely: Szabó Patrik (5.b)
II.hely: Bodnár Bence (5.a)
III.hely: Pintér Máté (5.a)
6.évfolyam:
I.hely: Sütő Olivér (6.a)
II.hely: Kerekes Tamás (6.b)
III.hely: Telek-Sümegi Barnabás (6.b)
8.évfolyam:
I.hely: Puskás Balázs (8.a)
II.hely: Viszkocsil Natasa (8.b)
III.hely: Ángyán Milán (8.a)

Zrínyi matematika verseny

Továbbjutók az iskolai fordulóból:
Bérczy Botond, Loós Anna, Móczó Patrik, Munkácsy Máté (2.b), Bérczy Annabella, Gilicze Áron, Horváth Mihály Lajos (3.b), Regner Benett (4.a), Horváth Sára Terézia (5.a), Peleskei Adrienn (5.b), Kővágó Dániel (6.a), Puskás Balázs (8.a)

Európai hulladékcsökkentési hét – Redmenta teszt

I.hely: Szabó Dániel (6.a)
II.hely: Schulcz Viktória (5.a)
III.hely: Komlósy Zoé (7.a), Márta Ádám (5.b)