Eredményeink

Tanulmányi versenyeredmények a 2023-2024. tanévben

Országos versenyen Tudásbajnokság – Természetismeret tantárgyból II.hely: Horváth Sára Terézia (5.a) Zrínyi matematika verseny XXI.hely: Horváth Sára Terézia (5.a) Egy Csepp Figyelem Alapítvány által meghirdetett Rajzpályázat a cukorbetegség témakörében I.hely: Hajdu Ada (6.a) Budapesti versenyeken Budapesti Két Tanítási Nyelvű Iskolák Angol Nyelvi ... Tovább »

Sporteredmények a 2023-2024. tanévben

Világversenyen Nemzetközi Amfora Cup – Horvátország Budafoki LC U15-ös korosztály: I.hely: Buczkó Milán, Harangi-Legáth Botond, Mészáros Barnabás (8.b) GIMNASZTIKA világbajnokság – Isztambul Lukács Melinda (6.a) magyar női válogatott 3. helyezés egyéni 5. helyezés Santa Claus Cup legjobb jégkorong játékos kupa – Nemzetek ... Tovább »

Nyelvvizsga eredmények a 2023-2024. tanévben

Angol B2 szintű középfokú komplex nyelvvizsgát tett: 7.b osztály Csete Lili Felkészítő tanára: Lakatosné Antoni Veronika 8.a osztály Balázs Levente, Bátkai Blanka, Lepsényi Milán, Cseh Örkény, László Zsófia, Pintér Ábel, Promber Mátyás, Rábai Berta, Szilágyi Veronika, Szőke Zoé Felkészítő tanáruk: Pálinkásné Lengyel ... Tovább »

Nyelvvizsga eredmények a 2022-2023. tanévben

Angol B2 szintű középfokú komplex nyelvvizsgát tett: 8.a osztály Baksay Anna, Dienes Dorottya, Drozdik Patrik, Franta Milán, Havasi Léna, Király Emma, Komlósi Márk, Lengyel Iván, Lukács Ádám, Pintér Zsombor, Purev-Ochir Erkhis, Szuszkó Sára, Telek-Sümegi Liza, Tóth Zalán, Vass Letícia Szonja Felkészítő tanáraik: ... Tovább »

Sporteredmények a 2022-2023. tanévben

Országos versenyen Magyar Tornaszövetség által rendezett országos tornaverseny Összetett: I.hely: Lukács Melinda 5.a 2023-ban első helyről került be a magyar ifjúsági válogatottba. Egyéni: gerenda, korlát: I.hely: Lukács Melinda 5.a talaj, ugrás: II.hely: Lukács Melinda 5.a Csapat: I.hely: Csordás Nadin 1.b Diákolimpia – ... Tovább »

Tanulmányi versenyeredmények a 2021-2022. tanévben

Országos versenyen MatekÁsz verseny I.hely: Molnár Márton Krisztián (4.b) Felkészítő tanára: Domokos Anita Bán Zsigmond Online Levelező Angol Verseny 7.évfolyam: I.hely: Baksay Anna (7.a) 8.évfolyam: III.hely: Almási Patrícia (8.b) Felkészítő tanáruk: Tóth-Oborn Erzsébet Budapesti versenyeken Tavaszi Medve Szabadtéri Matekverseny Ezüst minősítés: Bederna ... Tovább »

Nyelvvizsga eredmények a 2021-2022. tanévben

Angol B2 szintű középfokú komplex nyelvvizsgát tett: 8.a osztály Horváth Mira, Lueff Barnabás, Piróth Anna, Rasch Lilien, Roósz Ádám, Simon Csaba, Szilágyi Zita, Tenki Bianka, Vazinay Zita Felkészítő tanáraik: Tóth-Oborni Erzsébet, Almási-Gál Beatrix 8.b osztály Almási Patrícia, Balogh Márton, Biró Júlia, Haraszti ... Tovább »

Sportverseny eredmények a 2021-2022. tanévben

Országos versenyen Országos Rock and Roll Diákolimpia Páros B I. korosztály: I.hely: Németh Ádám, Csomor Edina Duo Rock Show I. korosztály: II.hely: Banyó Bodza, Csomor Edina Felkészítő tanáruk: Tóth Bence Budapesti versenyeken Körzeti versenyeken Kerületi versenyeken Szent Mihály kupa 2. korcsoportos fiúk: ... Tovább »

Nyelvvizsgaeredmények a 2020-2021. tanévben

Angol Euro B2 szintű középfokú komplex nyelvvizsgát tett: 7.a osztály – 1. csoport Farkas Anna Felkészítő tanára: Tóth-Oborni Erzsébet Angol LanguageCert B2 szintű középfokú komplex nyelvvizsgát tett: 7.b osztály Komlós Klára Angol Euro B2 szintű középfokú komplex nyelvvizsgát tett: 8.a osztály – ... Tovább »